Як поповнити баланс картки Ощадбанку?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як поповнити баланс картки Ощадбанку?

У сучасному світі, банківські пластикові картки завоювали величезну популярність. З кожним роком покупець все частіше розплачується за придбаний товар і послуги за допомогою банківських карт, так як це зручно і надійно. Існує кілька способів, як поповнити баланс картки Ощадбанку. Перелічимо основні варіанти поповнення.

 • Внесення грошей в одній із філій Ощадбанку, є одним з найпростіших способів поповнення балансу. Для цього необхідно заповнити квитанцію, вказати суму і внести «готівку» в банківську касу. Поповнення балансу карти станеться за кілька хвилин;
 • Не менш популярним способом поповнення карти є поповнення через термінал. У цьому випадку, баланс картки поповнюється в тій валюті, в якій відкрита карта.
 • Можна скористатися іншими терміналами, такими як «Вільна каса», QIWI і ін Операції на таких терміналах платні, тому перед поповненням карти Ощадбанку варто дізнатися суму стягуваної комісії.
 • Поповнити баланс карти Ощадбанку можна в касі іншого банку. Послуга це платна, банк стягує певний відсоток від суми поповнення. Незручність такого способу поповнення полягає, в тому, що гроші приходять не відразу, а протягом 3-7 днів.
 • Можна поповнити рахунок пластикової карти Ощадбанку Росії за допомогою електронних платіжних систем Webmoney або Яндекс.Деньги. Для цього необхідно заповнити точні реквізити для перерахування грошей. За перерахування стягується комісія. Гроші на карту надійдуть через 5-7 днів.
 • У відділення «Пошта Росії» також можна поповнити баланс картки Ощадбанку. Заповнюється бланк поштового переказу і протягом 7-10 днів здійснюється переказ грошей. Послуга платна.
 • Також можна отримати грошовий переказ з рахунку юридичної особи або організації. Але, в цьому випадку, баланс на вашої пластикової карти повинен бути позитивним.
 • Оплата послуг операторів мобільного зв’язку за допомогою банківської карти Ощадбанку Росії набуває все більшої популярності. Існує маса способів оплати послуг стільникового зв’язку: карти оплати послуг, термінали самообслуговування, салони зв’язку, банкомати та ін Сьогодні в мобільному телефоні, зручно поповнити баланс картою Ощадбанку. Для цього потрібно вставити картку в банкомат, а потім ввести пін-код. На табло вибрати розділ «Оплата стільникового зв’язку» та вказати потрібного оператора. Потім ввести номер мобільного телефону і натиснути «Сплатити». На цьому операція буде завершена.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.