Як перевірити рахунок на картці?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як перевірити рахунок на картці?

Банківські карти в сучасному житті зайняли міцну позицію, багато в чому полегшивши життя своїх власників. Однак на рахунку завжди повинні бути грошові кошти. Тому виникає питання про те, як перевірити рахунок на картці. Взагалі, існує 6 способів отримання інформації про баланс:

 • Першим способом перевірки балансу є найближчий банкомат або термінал, де обов’язково крім номера картки потрібно ввести PIN-код.
  Стан рахунку картки можна вивести на екран дисплея або роздрукувати чек. Але не всі банкомати можуть дати інформацію про рахунок “не рідних” банків, часто ця послуга буває платною.
 • Можна перевірити наявність грошових коштів у відділенні банку, надавши паспорт, ввівши PIN-код. Це, безумовно, зручно, але не завжди відділення фінансової установи може працювати поруч.
 • Перевірити стан рахунку на картці можна за телефоном, який написаний на картці або в договорі на обслуговування банку. По телефону потрібно представитися і назвати кодове слово, яке вказувалося при видачі картки. Оператор назве суму на рахунку.
 • Можна підключити послугу на телефон “Мобільний банк”, тоді Ви зможете в будь-який час дізнатися стан Вашого рахунку. Мінус цього способу в тому, що їм неможливо управляти. Виходить тільки інформація про кожних проведених операціях і стан рахунку. Однак ця послуга платна, у кожного банку своя вартість “Мобільного банку”.
 • Багато банків надають можливість здійснювати в інтернеті Онлайн операції зі своїм рахунком. Одним з найбільших і надійних банків Росії є Ощадбанк, який пропонує своїм клієнтам численні послуги, в тому числі, можливість по інтернету відслідковувати і здійснювати операції. Як перевірити рахунок картки Ощадбанку? Попередньо отримаєте в банку або банкоматі Ощадбанку ідентифікатор і пароль. Потім в інтернеті за ідентифікатором і паролем, можливо, знадобиться мобільний телефон, зайдіть в Ощадбанк ОнЛ @ йн. Там Ви отримаєте всю інформацію про стан рахунку вашої картки або вкладу. Входити в Онлайн-банк і одержувати інформацію про баланс на своєму рахунку можна в будь-який час. Провівши всі операції і дізнавшись потрібну інформацію, не забудьте натиснути на “Вихід”. Інакше Ваша сторінка може бути доступна сторонній людині, так як браузер може зберегти Ваш пароль.
 • Багато банків, також по інтернету, надають своїм клієнтам можливість дізнатися про стан рахунку за допомогою онлайн-співробітника. Потрібно буде зайти на сайт фінансової установи, вийти на зв’язок з оператором і відповісти на його питання, маючи при собі свій паспорт.
 • Ось Ви і дізналися про найпоширеніші і зручних способах з’ясування стану рахунку на своїй картці.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.