Як перевірити кредитну історію?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як перевірити кредитну історію?

Багатьох цікавить питання про те, як перевірити кредитну історію. На сьогоднішній день саме кредитна історія дає можливість отримати кредит. Вона повинна бути чистою, “без плям”, інакше будь-який банк має можливість відмовити в отриманні кредиту. Деякі кредитори мають доступ до цієї інформації, а деякі просять самих клієнтів надати дану історію. Якщо кредитна історія повністю позитивна, вона може дозволити прискорити процес отримання будь-якого типу кредиту. У деяких випадках, вона навіть може вплинути на зменшення кредитної ставки.

Що таке кредитна Істрія

Кредитна історія позичальника з’являється з того моменту, як він взяв перший кредит. Потім вона накопичує нову інформацію і збирає інші кредити.

Протягом усього часу поки позичальник платить кредит, кредитор відправляє дані про нього в спеціальний каталог. Практично всі кредитні товариства на даний момент включають пункт в договір, згідно з яким, дані направляються в такий каталог. Коли клієнт підписує договір, він дає згоду про направлення своїх даних в Центральний кредитний каталог. Якщо вас цікавить питання, як банки перевіряють кредитну історію, то тепер ви знаєте, що вони звертаються саме в даний каталог.

Найчастіше кредитор сам робить звернення в Центр кредитних історій, сам же позичальник може зробити це за допомогою певної юридичної особи або самостійно. Варто відзначити, що в деяких випадках фізичні особи цікавляться, як перевірити кредитну історію безкоштовно.

Перш за все, потрібно звернутися в сам Центр, зробити запит і з’ясувати в якому бюро зберігається кредитна історія. Раз на рік бюро видає дані про кредитну історію безкоштовно. В інших випадках, при зверненні більше одного разу на рік, доступ до інформації буде платним. Для отримання історії необхідно знати код суб’єкта, який присвоюється при укладанні договору позики, а можна і без нього. Якщо код є, то можна дізнатися необхідну інформацію через сайт банку Росії, заповнивши спеціальну форму. Якщо ж код відсутній або не розпізнається системою, то отримання можливо тільки в бюро кредитних історій.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.