Як перевести гроші в Росію?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як перевести гроші в Росію?

У наш з Вами час банківські технології вже досягли такого рівня розвитку, що може дозволити переводити гроші з інших країн до Росії без виникнення особливих проблем. Терміни, в які здійснюються такі перекази, можуть коливатися від 15-ти хвилин до кількох днів.

Що потрібно для переказу грошей?

Якщо Ви замислюєтеся над тим, як перевести гроші в Росію, через платіжні системи, то і замислюватися про це особливо нічого. Адже для цього потрібно мати при собі тільки авторучку, паспорт, ім’я та прізвище одержувача, його адресу, а також, безпосередньо, самі гроші, які Ви збираєтеся перекладати.

Трохи складніше справи йдуть у випадку з банківськими переказами. Тут Вам знадобляться: реквізити рахунку одержувача, розрахунковий рахунок в такій же валюті, як і рахунок одержувача, а також залишок на цьому розрахунковому рахунку, достатній, щоб покрити суму переказу та банківську комісію.

Системи переказів

Якщо Ви не маєте свого банківського рахунку, або ж не бажаєте скористатися ним у конкретній ситуації, можна вибрати систему переказів. Такі системи розрізняються швидкістю перекладу, тарифами, а також географією своєї присутності. Що стосується останнього пункту, то деякі системи дають можливість отримати переказ у будь-яких пунктах видачі на території всієї нашої держави, а інші дозволяють зробити це тільки в конкретно вказаному пункті.

Приміром, у СНД вибір систем, які представлені також і в Росії досить широкий, а от коли мова йде про далекому зарубіжжі, він значно звужується. Найбільш відомою з усіх міжнародних систем є “Western Union”. При цьому вона має не найвигідніші тарифи всередині СНД.

Процес переказу грошей

Отже, як перевести гроші в Росію? Після вибору системи переказів або ж конкретного банку, потрібно в робочий час відправлятися в найближчий пункт, маючи при собі гроші і паспорт. У будь-якому випадку, потрібно буде заповнити деякі документи. Гроші у Вас приймуть, а натомість видадуть квитанцію (в банку), або ж контрольний номер, який слід повідомити одержувачу будь-яким доступним способом. Переклад відправляти можна навіть самому собі. Як правило, він чекає свого покупця близько місяця.

Для того, щоб перевести гроші в Росію з рахунку в банку, слід переконатися, що Ваш банківський рахунок зафіксований, безпосередньо, в тій же валюті, що й відповідний рахунок Вашого потенційного одержувача. Практично кожен з нині існуючих вітчизняних банків відкриває клієнтам рахунки в євро, доларах і рублях. Деякі банки здійснюють операції і з іншими валютами, але поки що їх не так багато, як того комусь хотілося б.

Деякі з іноземних банків володіють в Росії кореспондентськими рахунками. Зазвичай вони створюються за участю якого-небудь російського кредитної установи.

Головне при банківському переказі – це номер рахунку. Все інше можна копіювати з офіційного сайту конкретного банку одержувача. Якщо в наявності послуг присутній інтернет-банкінг, можна відправляти гроші з його допомогою. Якщо ж Ви бажаєте особисто все зробити, то відправляйтеся найближчим банківське відділення з паспортом і вручайте реквізиту платежу його операціоністам.

Російські користувачі також мають непоганий можливістю отримати гроші за допомогою системи “MoneyBookers”. Користуватися нею не так складно. Вам знадобляться всього лише свій рахунок в системі, а також електронну адресу одержувача, відповідно якому зареєстрований його аккаунт в цій же системі.

Як бачимо, на практиці все не так вже й складно. Що стосується переваг і статистики, то більшість перекладів в наш час здійснюється все ще перевіреними банківськими способами, хоча в останні роки і помічена тенденція переходу грошей у віртуальну форму.

Будемо сподіватися, що тепер Вам зрозуміло, як перевести гроші в Росію.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.