Як перевести гроші на Україну?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як перевести гроші на Україну?

Переказ грошей на Україну відбувається при наявності у вас в першу чергу грошей, паспорта та інформації про одержувача. З підручних засобів знадобляться авторучка, комп’ютер і доступ в мережу, якщо здійснюєте операцію по поповненню електронного гаманця, телефон або інші засоби зв’язку з одержувачем. Обов’язково потрібно точно дізнатися дані про рахунок, реквізити, номер електронного гаманця одержувача. Такі дані раджу перевірити по кілька разів, так як це вже не просто поповнити помилково чийсь номер телефону, а набагато серйозніше.

Як перевести гроші на Україну без відкриття рахунку

Найпростішим і поширеним способом переказу грошових коштів між різними державами є різноманітні системи миттєвого перерахування платежів без необхідності відкриття спеціального рахунку. Приміром, «Контакт», Western Union, «Анелік», «Юністрім» та багато інших.

Відправникові необхідно відвідати банк, який практикує роботу в одній з таких систем (багато банків працюють відразу з декількома такими системами), заповнити необхідну документацію, пред’явити паспорт касиру і з чистою совістю віддати гроші співробітнику банку, який вже проведе всі необхідні маніпуляції по переказу грошових коштів.

Обов’язково простежте, щоб окрім квитанції, яку ви отримаєте від касира, вам видали контрольний номер переказу. Цей номер необхідно сказати одержувачу. Так само необхідно оповістити його про точну суму переказу та імені відправника.

На що ще звертати увагу

Щоб визначитися з системою переказів особливу увагу слід приділити вивченню діючих тарифів, швидкості руху грошових коштів, географії пунктів прийому і передачі. Як правило, тарифи за переказ коштів становлять від 1% суми і вище. Одержувач зможе перевести в готівку кошти через 15 хвилин, протягом декількох годин, але не пізніше наступного дня. При використанні багатьох систем гроші можна отримати у будь-якому пункті даної системи по всій країні, однак, в деяких, лише за конкретною адресою.

Переказ грошей Росія-Україна можна здійснити найчастіше в доларах або євро, але буває, що і в рублях. У всякому разі, відправник зможе обміняти будь-яку валюту в цьому ж банку.

Одержати переказ можна буде за вибором у валюті переказу або в гривнях. Дивіться, щоб у банку, де одержувач забирає переклад, був вигідний курс обміну валют.

Банківський переказ з рахунку на рахунок

Переказати гроші з рахунку на рахунок можливе лише за умови, що у відправника і одержувача є рахунки в однаковій валюті.
Рахунок в доларах і євро можливо відкрити практично в кожному українському і російському банку.

Кілька українських банків пропонують відкрити рахунок в рублях, проте сенсу у відкритті такого рахунку немає, адже перекази в національній валюті багато російські кредитні організації не проводять. Можливі варіанти – це американський долар чи євро.

Переказ коштів через Інтернет – банкінг

Якщо ви не в курсі, як можна здійснити переказ через інтернет-банкінг, можете для цієї мети скористатися послугами операціоніста в банківському відділенні. Необхідно знати реквізити та рахунки одержувача, обов’язково в міжнародному форматі. Цю інформацію, крім номера рахунку, який повинен передати вам сам одержувач, можете знайти на офіційному сайті обраного для переведення банку.

Недоліком такого виду перерахування можна вважати те, що банківські перекази йдуть довше, ніж перерахування через систему платежів. Як правило, денежку можна буде отримати вже через три-чотири робочих дні.

Переказ грошей на віртуальні гаманці

Якщо у відправника і одержувача є віртуальні гаманці в тій чи іншій платіжній системі, можна здійснити дуже вигідний переклад з її допомогою. Так ви заощадите як час, так і гроші. За лічені секунди кошти з одного гаманця переводяться на інший, а комісія при цьому символічна по відношенню до інших способів. Від вас вимагається знати номер електронного гаманця одержувача, а щоб підстрахуватися, можна убезпечити переклад кодом протекції. Його будете знати лише ви та одержувач.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.