Як перерахувати гроші на картку?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як перерахувати гроші на картку?

Пластикова карта вже давно стала атрибутом сучасного життя. На карту ми отримуємо зарплату, з її допомогою оплачуємо товари і послуги, а також перераховуємо гроші на інші рахунки, якщо це необхідно. Як перерахувати гроші на свою пластикову карту або чужу? Уважно вивчіть наведені нижче рекомендації та застосовуйте їх на практиці.

Йдемо в банк

Перше що приходить в голову – прийти в будь-яке відділення банку. Спеціаліст по роботі з банківськими картами попросить пред’явити вас паспорт і попросить назвати номер своєї або чужої картки. Потім ви внесете потрібну суму грошей і отримаєте документ, який підтверджує досконалу операцію.

Як перерахувати гроші на свою пластикову карту, якщо я ще не знаю її номера? Таке трапляється, припустимо, якщо карта вже замовлена, але поки не готова. Тоді гроші можна перерахувати на свій особовий рахунок. Всі реквізити для перерахування грошей звичайно вказуються в роздруківці банку, яку вам обов’язково видадуть при заповненні заяви на видачу картки. А в копії заяви, яка також повинні видати, зазначений той самий необхідний вам номер особового рахунку.

Банкомат вам в допомогу

Як перерахувати гроші на картку іншим способом? Скористайтеся послугами пристроїв самообслуговування, тобто – банкоматами. Першим ділом вам варто переконатися, що обраний вами банкомат приймає готівкові кошти, тому що не кожен із них підтримує цю функцію. Залежно від конкретного банкомату подальші кроки для внесення грошей на карту можуть розрізнятися.

Ми наведемо один з найпоширеніших прийомів поповнення балансу. Вставте картку в банкомат, і потім виберіть опцію «Поповнення рахунку» або «Внести готівку». Слідуйте подальшим вказівкам, внесіть потрібну суму і забирайте чек. Таким способом ви поповните баланс власної карти, а якщо вам потрібно перерахувати гроші з однієї картки на іншу, то функція купюроприймача не буде потрібно. Можна скористатися звичайним банкоматом.

Перерахування грошей он-лайн

Ну ось ми і дісталися до останнього пункту. Як перерахувати гроші на картку за допомогою інтернету? Такий спосіб переказу грошей з рахунку на рахунок є самим зручним, адже вам не потрібно нікуди йти, всі платежі й операції можна здійснювати, не відходячи від власного комп’ютера.

На сайті свого банку увійдіть в особистий кабінет і виберіть операцію «Перевести на карту». Після цього введіть номер картки, з якої будуть списані гроші, а потім вкажіть номер картки, на яку кошти будуть переведені. Ну і, звичайно ж, відзначте розмір суми. Далі від вас буде потрібно підтвердити операцію і все – процедура завершена.

Звертаємо увагу, що перерахувати гроші на картку можна і за допомогою інтернет-гаманців. Вам потрібно вибрати операцію «Виведення коштів», після чого просто дотримуйтесь поетапні інструкції на сайті платіжної системи.

Ми розповіли про всі основні способи перерахування грошей на карту, вибирайте той, який для вас найбільш простий і зручний.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.