Як отримати кредитну карту?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як отримати кредитну карту?

Кредитні карти набирають все більше популярності. Це, і зрозуміло, адже, безліч людей вже оцінили легкість отримання даного виду послуги, і, зрозуміли, що це дуже зручно. Зараз, для того, щоб отримати свою власну кредитку, в більшості випадків, навіть, не потрібно йти ні в який банк. Варто, просто, заповнити невелику заявку в інтернеті, в якій треба вказати свої паспортні дані, місце роботи і стаж. Все! Далі, система все буде робити за вас. Кредитну карту вам видадуть у будь-якому випадку, а, от, вже ліміти, а, точніше, максимум грошей, які вам зможе видасть банк – визначить, вже, сама система. Тому, якщо у вас невеликий стаж роботи або ви в даний момент не працює, не варто розраховувати на величезний кредитний ліміт. Можливо, що він буде складати, у вашому випадку, лише 10 тисяч рублів. Так, як отримати кредитну картку?

Залишаємо заявки

Щоб карту отримати – потрібно залишити заявку. Раджу робити це через інтернет. Зараз, кожний банк має свій офіційний сайт, на якому можна залишити заявку, і, в подальшому з вами, відразу ж, зв’яжуться його представники. І, так, не потрібно буде, потім бігати по банках, зі своєю заповітною карткою. Ви, можливо, здивуєтеся, але, зараз, всі карти по домівках (квартирах) розвозить кур’єр! Причому, всі документи знаходяться у нього на руках.

Банк Тинькофф

Тинькофф є досить молодим, але, вже, дуже популярним банком. Причому, це не просто банк – це інтернет банк. Тобто, ви ніде не знайдете якогось спеціального відділення цієї організації, ні у себе в місті, ні, навіть, в столиці. Вся робота там, відбувається, за допомогою інтернету, і, онлайн-банкінгу, а, гроші, ви можете знімати без комісії в будь-якому банкоматі міста. Це дуже зручно, адже, не потрібно мотатися кудись, і, стояти в довгих чергах. Заявку можна залишити тут: “Оформлення кредитної картки” Тінькофф Платинум “онлайн”. Перейшовши по посиланню, ви опинитеся на офіційному сайті банку, і, перед вами, відкриється спеціальна форма – для введення ваших персональних даних та місця роботи. Вам подзвонить фахівець з банку, у якого, ви можете поцікавитися щодо деяких моментів, які вас цікавлять. Так як, умови постійно змінюються, я не буду приводити повний список оферти. Можу тільки відразу сказати, що користуватися своїми грошима ви зможете 55 днів без комісії. Тобто, якщо ви зняли гроші і повернули їх назад на протязі місяця, то, вам, не потрібно буде платити ніяких додаткових комісійних.

Банк Home Credit

Банк “Хоми кредит” схожий на Тинькофф, правда, він не є чисто інтернет банком. Перевагою Home Credit є миттєве отримання кредиту. Тобто, ви запоняете заявку і, вже, через годину можете зайти в найближчий офіс цього банку, за своєю карткою. Це дуже зручно, особливо, якщо трапилися якісь непередбачені обставини. Якщо банку у вас в місті немає, то карту привезе вам кур’єр, і, віддасть особисто в руки.

Як отримати кредитну карту цього банку? Просто! Заявку можна залишити тут: “ТОВ” Хоум Кредит енд Фінанс Банк “| Он-лайн заявка”.

Після відкриття посилання, перед вами, як і у випадку з банком Тинькофф, відкриється вікно заповнення заявки. Рекомендую заповнити там, також, і, свої паспорт дані, а, також, вказати місце вашого проживання. Це дозволить вам отримати кредит, майже, моментально, адже, дані будуть оброблятися комп’ютером відразу, і, вам, не потрібно буде звертатися ні в якій офіс.

Кредитна карта Ощадбанку

Ощадбанк є найбільшим і, напевно, найпопулярнішим банком в країні. Не варто думати, що отримання кредиту там, буде більш зручним і стабільним ніж карта в інших банках.
У Ощадбанку є, також, свій сайт, на якому, можна залишити заявку. У цьому випадку, це буде не так зручно, і, бували випадки, коли співробітники Ощадбанку не дзвонили з приводу отримання кредиту. Тому, в цьому у разі, кращим варіантом буде особисто прийти в офіс, і, оформити кредит там. Співробітники пояснять вам всі подробиці та вручать карту найближчим часом.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.