Як оплатити комунальні платежі?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як сплатити комунальні платежі?

Оплата комунальних платежів – завдання кожної людини, яка користується газом, електрикою, послугами водопостачання та теплопостачання. До комунальних платежах відноситься плата за кабельне телебачення і за телефон. Всі ці послуги повинні оплачуватися регулярно, без затримок, в терміни, обумовлені в квитанції постачальника послуг, а також в законодавчих актах. Але нерідко виникають ситуації, коли людина не може вийти з дому, щоб оплатити рахунок у поштовому відділенні зв’язку або в будь-якому банку. Представлені тут способи є традиційними, і, тому, не представляють ніяких складнощів. Питання, яке цікавить багатьох інтернетників, як оплатити комунальні платежі, використовуючи Всесвітню Мережу і не витрачати час на походи на пошту або в банк.

Через електронні платіжні системи

Деякі електронні платіжні системи, такі як Яндекс.Деньги і Вебмані дозволяють проводити оплату комунальних послуг. Однак, в більшості випадків, жителі регіонів не можуть скористатися даною послугою, тому, такий спосіб підходить тільки для жителів великих міст.

Через Інтернет

Оплатити комунальні платежі через Інтернет набагато простіше, якщо у Вас є картка Ощадбанку і ви підключені до «Мобільного банку». Підключити систему Ощадбанк ОнЛ @ йн досить просто – вам необхідно підійти в той же територіальне відділення банку, де ви отримували картку. Ви напишете заяву на підключення до послуги з максимальним функціоналом і представите документ, що засвідчує особу. Після цього, вам видається код користувача та пароль, який є постійним для входу в дану систему.

Отримати пароль та ідентифікатор можна двома способами – через банкомат і допомогою послуги «Мобільний банк». При отриманні цих даних використовується банківська карта. В меню банкомата вам необхідно вибрати «Інтернет-обслуговування» і слідувати подальшим указки системи самообслуговування банку «Сбербанк». Якщо ж ви будете отримувати ідентифікатор та пароль через мобільний телефон, необхідно відправити на номер 900 sms-повідомлення. Його текст виглядає наступним чином: Пароль N … N (N … N – це п’ять останніх цифр вашої банківської картки).

Перед тим, як оплатити комунальні платежі, Ощадбанк зажадає ще введення одноразового пароля – він необхідний, щоб убезпечити процес перерахування коштів з вашої картки. Цей пароль необхідно вводити, щоб ви пройшли аутентифікацію при вході в систему, причому Ощадбанк ОнЛ @ йн застосовує два типи одноразових паролів. Один з них – чек зі списком 20 паролів, а другий – SMS-паролі. Чек ви отримуєте за допомогою пристрою самообслуговування, тобто, через банкомат Сбербанку Росії.

Заходьте на сайт Ощадбанк ОнЛ @ йн, вводите ідентифікатор та пароль, після чого система попросить введення одноразового пароля. Тепер ви можете сплатити комунальні платежі онлайн, відкривши вкладку «Операції». У цій вкладці відкриваєте розділ «Платежі за послуги», в якому є шість груп, зокрема, телебачення і мобільний зв’язок, телефон та Інтернет, комунальні платежі і різне. Якщо вам необхідно оплатити саме комунальні платежі, то заходьте у відповідну вкладку і вибираєте одержувача платежу.

Тепер вам залишилося лише вибрати банківську карту, з якої буде проведено платіж, заповнити реквізити операції і всі поля форми. Для підтвердження своїх дій ви вводите одноразовий пароль (його запросить система) і здійснюєте платіж. Результат своїх дій ви можете перевірити у формі «Результат операції». В принципі, на цьому оплата комунальних послуг за допомогою Інтернету і карти Ощадбанку завершена.

Таким чином, ви знаєте, де оплатити комунальні платежі максимально зручним для вас способом. Зверніть увагу, якщо зарахування платежу не вироблено протягом наступного робочого дня після його вчинення, в розділі «Історія операцій» система Ощадбанку вам видасть статус операції «Не прийнята банком». Для з’ясування причини відхилення платежу ви можете зв’язатися зі службою підтримки банку. Насправді, вся операція проводиться досить швидко – набагато швидше, ніж похід у банк.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.