Як оплатити банківською картою?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Як оплатити банківською картою?

Навіть у самих «дорослих та мудрих» пенсіонерів, навіть у тих, хто проживає в самих забутих Богом місцях, є банківська карта і банкомат в крокової доступності. Основна частина виплат надходить до нас на банківські картки. Велика частина населення користується цим благом цивілізації тільки для того, щоб зняти готівку в банкоматі. Але у карти є ще маса переваг, користуючись якими, можна зробити своє життя простіше. Банківською картою можна оплачувати величезну кількість послуг, товарів, покупок як в магазині, так і в Інтернеті. Тому дуже важливо знати, як оплатити банківською картою, щоб уникнути зайвих витрат часу і грошей.

Оплата в магазині

Дуже зручно оплачувати банківською картою товари в магазині. Вам не треба носити з собою купюри, не треба стежити, чи правильно вам дали здачу, виключається виявлення у вашій пачці грошей фальшивих купюр. Все це переконує навіть впертого людини, що треба знати, як оплатити з банківської карти за покупки. Просто дайте продавцю свою картку для оплати, він може попросити вас ввести пін-код. Це відбувається, коли в магазині платіжне пристрій старого зразка. На нових вводити код не обов’язково. Після роздрукування чеків один ви берете собі, на другому ставите підпис і віддаєте продавцю. Ще одне важливе питання. При оплаті карткою знімаються чи комісійні відсотки банківською системою? Ще пару років тому відсотки знімалися і чималі. Тепер же багато банків уклали договори між собою, і внутрішні платежі без виведення готівки виробляються без відсотків. Щоб знати це напевно, вам треба звернутися в банк, який вам видав карту, консультанти вам розкажуть все докладно.

Оплата через термінал

Банківської картою можна сплатити все, що завгодно, в терміналі. Можна попросити працівника банку допомогти вам у цій справі, але краще всього навчитися самому. Розглянемо докладно, як оплатити через банківську карту послуги в терміналі. Треба вставити карту в термінал, вибрати кнопку на екрані «платежі готівкою». Далі треба буде ввести банківські дані тієї організації, якій ви хочете заплатити. Якщо у вас є квитанція на оплату, то виберіть кнопку «платежі по штрих-коду». Підвівши квитанцію до променя, який позначає вікно зчитування, термінал сам визначить всі дані одержувача і суму, яку необхідно перерахувати. Вам залишиться тільки слідувати інструкції на екрані, натискайте кнопки так, щоб слідувати далі. Потім введіть гроші в купюроприймач і завершіть платіж, натиснувши кнопку з такою назвою.

Оплата через Інтернет

На сьогоднішній день банківською картою можна купити квитки на поїзд і літак, оплатити про?% B
1ед або вечеря в ресторані, ліки в аптеці, путівку за кордон, готель на іншому кінці земної кулі, можна купити побутову техніку та електроніку, рідкісний товар, якого немає в магазині поблизу, квиток на будь-який концерт, послуги ЖКГ, телефон та інтернет. Тому обов’язково треба знати, як оплатити послуги банківською картою.

Зайдіть на сайт того товару, який ви хочете купити, натисніть кнопку «оплатити банківською картою». Потім заповнюєте платіжну форму, вводите дані вашої карти. Операція виконується через перевірку ваших даних, може зайняти деякий час, тому не натискайте на кнопку оплати кілька разів! На вашу електронну пошту прийде повідомлення про оплату товару.

Молодим людям не треба пояснювати, як оплатити Інтернет банківською картою. Просто треба зайти на сайт вашого провайдера, потім у ваш особистий кабінет, потім ввести дані карти і натиснути кнопку оплати. Ваш баланс поповниться тут же, на пошту прийде повідомлення. Точно так само легко розповісти, як оплатити телефон банківською картою. Так само заходите на сайт вашого оператора, потім у ваш особистий кабінет, а потім – кнопка «оплатити». Все набагато простіше, ніж ходити в салони операторів, купувати карти оплати, прати металевий шар …

Головна умова для користування вашою банківською картою для оплати дуже просто – на неї завжди повинен хтось класти гроші. Якщо така людина є, то ви в повному порядку!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.