Що якщо не платити кредит?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Що якщо не платити кредит?

За статистикою клієнти організацій, що видають кредити, припиняючи платити по кредиту, залишаються платоспроможними. Але володіючи платоспроможністю, клієнти не платять кредит, просто йдучи від виконання умов кредитного договору. Чому? Комусь просто не хочеться віддавати гроші, хтось вирішив, що банк вимагає великі відсотки за користування кредитів.

Однозначно, якщо ви взяли кредит, то його потрібно обов’язково виплатити до кінця. Але якщо ви не з полохливих, то вам точно придасться ця стаття.

У будь-якої кредитної організації відраховується відсоток неповернення, тобто кредитна установа розуміє, що повернення всіх кредитів може бути неможливим. Від усієї кількості кредитів на неповернення відраховується мінімум 3% кредитів, тому ви можете опасть саме в цей відсоток. Але не варто забувати, що ніяка кредитна організація не хоче розлучатися зі своїми грошима.

Якщо не сплатити заборгованість по кредиту

Спочатку вас будуть викликати працівники банку, щоб повідомити вам про заборгованість. Кожного разу на таких зустрічах ви можете говорити одне і теж: я знаю, що в мене заборгованість за кредитом, але зараз немає можливості її заплатити. Внесу необхідну суму в найближчим часом. Краще навіть говорити день і місяць, але не варто нахабніти. Найоптимальнішою буде дата не пізніше трьох тижнів поточної дати. Деякі організації, можуть слухати подібні обіцянки близько півроку. Деякі кредитні організації вже після місяця заборгованості передають вас, як несумлінного клієнта, спеціальним службам банку або подібним приватним фірмам, які будуть вибивати з вас цю заборгованість. Вони повинні будь-яким законним чином змусити вас виплатити кредит. Такі люди будуть вкрай суворі, прямолінійні і вони навіть будуть тиснути на вас і погрожувати. Ось що, якщо не платити за кредит! Однак з ними потрібно бути чемними і м’якими, обіцянками такі служби можна буде прогодувати ще кілька місяців, а то й менше. Не забувайте, що такі люди можуть прийти і до вас додому.

Якщо я не плачу кредит, що буде

Якщо ви обіцяли, але не виплатили свою заборгованість, то кредитна установа подає на вас до суду. Суд ви точно програєте, тому що ви обіцяли погасити заборгованість. Уникнути суд можна, не пускаючи до себе додому листоноші, який повинен вам особисто вручити повістку в суд. Якщо ви протягом місяця не з’явилися в суді, то суд приймає рішення на користь кредитної організації. Тепер до вас частенько буде заходити судовий пристав для конфіскації майна. Вихід є: не пускати до себе судових приставів або перенести все цінне майно до сусідів.

Протягом 3-5 років ваш кредит може відправитися в статус 3% неповернення, і тоді кредитна установа залишить вас у спокої.

Якщо нічим платити кредит, що робити

Якщо у вас склалися фінансові проблеми, то не варто чекати виникнення прострочення, а йдіть в банк і офіційно повідомте банк про свої проблеми. Ви можете попросити банк реструктуризувати ваш борг, якщо ви надасте підтверджуючу документацію і до цього справно вносили платежі, то банк, швидше за все, піде вам на зустріч. Але якщо ви цього не зробили, то ваша заборгованість стане зростати з кожним днем. Вам почнуть дзвонити з банку, надсилати письмові повідомлення з вимогами погасити борг і так далі.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.