Що таке овердрафтна карта?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Що таке овердрафтна карта?

Багатьох останнім часом став цікавити питання, що таке овердрафтна карта? За своєю суттю овердрафт – це перевищення своїх можливостей в системі платежів. Тобто коли платник не стежить за тим скільки коштів у нього залишилося, але не дивлячись на це не хоче в чомусь себе обмежувати і бажає продовжити свої витрати, не відчуваючи при цьому недостачу фінансів.

Але бувають випадки, коли позичальник, знаючи про свої фінансові, так би мовити утрудненнях, продовжує здійснювати великі і дорогі покупки. Але, що означає овердрафтна карта?

Даний тип карти являє собою що – то на подобі кредиту, просто він значно менше і дається на більш короткий термін. Спочатку дана система була придумана для юридичних осіб, які відкривали рахунок у банку. Банк надає таку послугу клієнтові, який гостро потребує грошей, але при цьому вони повинні бути впевнені, що платежі будуть надходити регулярно.

Тому дана послуга дозволяє всім організаціям і підприємствам проводити платежі своєчасно, але при цьому не залежати від того скільки грошей у них на рахунку, так як внесені суми будуть списуватися в рахунок боргу. А що собою являє тип карти «овердрафтна»? Що саме це означає? Якщо, приміром, порівняти її зі звичайною кредиткою, то основна відмінність полягає в тому, що кредитна картка сама по собі має на увазі «кредит», тобто всі кошти на цій карті видаються виключно банком, інша справа овердрафтна карта. Цей тип карти відрізняється тим, що Ви можете використовувати як свої кошти, так і банківські гроші, у разі браку Ваших особистих фінансів, також Ви маєте можливість класти на неї свої особисті гроші і витрачати безпосередньо їх. Ось у чому суттєва різниця карт. Точні терміни платежів та їх суми визначаються індивідуально з кожним клієнтом.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.