Що таке кредитна карта?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Що таке кредитна карта?

Кредитною картою називають банківську пластикову картку, на яку банк нараховує суму виданого вам кредиту. Використовуючи цю карту, ви можете користуватися виділеними коштами для оплати своїх витрат до тих пір, поки не витратите всю суму кредиту.

До недавнього часу більшість наших співвітчизників і не знало, що таке кредитна карта.
Пластикові картки в нашій країні активно завойовують простір протягом останніх семи-восьми років. За цей час випущено 120 млн банківських карток, причому майже половина з них – це кредитні карти.

Різновиди кредитних карт

Найпоширенішими в Росії є – MasterCard Worldwide і VISA International. Дуже зручно з їх допомогою оплачувати покупки, послуги або просто отримувати готівку в банкоматі. Однак кошти з кредитних карт не можна перекладати на інші рахунки безготівковим шляхом. Кредитні карти можуть розрізнятися залежно від пропонованих умов обслуговування, за рівнем можливостей і по додаткових послугах:

 • класичні (classic),
 • золоті (gold),
 • платинові (platina),
 • електронні (electron).
 • Переваги кредитних карт

  Якщо за початкове час користування (3міс – 1 рік), ви зможете довести, що точно дотримуєте платіжну дисципліну, то довіра банку зростає. У такому випадку, він готовий підвищити початковий кредитний ліміт і надати кредит на велику суму.

  Не забувайте про те, що таке кредитна карта – це кредит по суті. Витрачені по карті гроші потрібно буде відшкодувати банку. Є можливість робити це частково, виплачуючи щомісяця суму, рівну мінімальному платежу. У такому випадку, доведеться сплатити проценти за використання кредиту. Вони будуть нараховуватися на суму боргу з моменту його виникнення і до тих пір, поки ви її повністю не погасите. Зазвичай, мінімальний платіж не перевищує 10% від загальної заборгованості, до цієї суми додаються також нараховані відсотки за використання кредиту. Суму мінімального платежу необхідно внести в строк, встановлений банком – платіжний період.

  Головний плюс кредитної картки – це грейс-період, час, протягом якого зовсім не будуть нараховуватися відсотки на гроші, які були взяті в кредит. Якщо ви встигнете відшкодувати кредитні кошти до закінчення грейс-періоду, вам не доведеться платити відсотки. Як отримати кредитну карту ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням: “Як отримати кредитну карту?”


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.