Що таке код карти?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Що таке код карти?

Як правило, розраховуючись пластиковою карткою в інтернеті, потрібне введення коду банківської картки. Так, що таке код безпеки карти, коли він застосовується, що означає і де розташований?

Код карти і його особливості

В залежності від технологій, які застосовуються в мережі Інтернет, при проведенні оплати клієнту потрібно буде ввести деякі реквізити картки (номер картки, ембосований ім’я, термін дії), а також підтвердити свої повноваження, використовуючи код банківської картки – CVC2 або CVV2, або одну з технологій:

 • 3-D Secure;
 • MasterCard Secure Code (MSC),
 • Verified by Visa (VbV).
 • Слід зазначити, що оплата послуги або покупки в інтернеті з введенням коду CVV2 / CVC2 проводиться в тих випадках, коли постачальник послуг або Інтернет – магазин не підтримують технологію 3 D-Secure. Крім цього, варто знати, що кожна платіжна система, що випускає банківські карти, має свою назву коду карти. Виняток становлять карти Maestro, у яких немає коду. Провідні платіжні системи, що функціонують на ринку Росії, можуть мати наступні коди банківських карток:

 • система American Express має код CID, повна назва якого – Card Identification,
 • платіжна система MasterCard забезпечена кодом CVC2, повна назва якого – Card Verification Code 2,
 • система VISA має код CVV2, з повною назвою – Card Verification Value 2.
 • Розшифровуємо код

  Отже, що таке код банківської картки CVV2 / CVC2? CVV2 або CVC2 являє собою спеціальний код карти, застосовуваний для перевірки автентичності карти, яка була випущена банком. Якщо ви не знайшли такого коду на Вашій карті, то провести операції з оплати послуг і товарів в інтернеті неможливо. Зазвичай код CVV2 / CVC2 можна знайти на зворотному боці банківської карти, прямо на смузі для підпису, після номера карти. Якщо ж його там немає, то значить, він розташований після останніх 4 цифр номера кредитної карти. Оскільки це самостійний елемент захисту, то він не є продовженням номера картки і складається з трьох цифр.

  Код CVV2 / CVC2 на відміну від ПІН-коду, видавлений на карті, і може змінюватися виключно при її перевипуску.

  Якщо ви не знаєте, що таке код карти і як визначити його наявність, то вам допоможе наступна інформація. Якщо ви є власником класичної карти, то тризначний цифровий код CVV2 / CVC2 можна знайти на її зворотному боці. Якщо ж у вас віртуальна карта, яка не має матеріального носія, то 3-х цифровий код повинні вам передати на мобільний телефон по SMS-повідомленням. Тепер ви знаєте, що таке захисний код карти і будете здійснювати покупки в інтернеті без проблем.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.