Що потрібно, щоб взяти кредит?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Що потрібно, щоб взяти кредит?

Кредит настільки міцно увійшов у наше життя, що тільки лінивий жодного разу не користувався цією послугою банків. Кредити бувають дуже різні – споживчі, на невідкладні потреби, автокредити, іпотечні на придбання житла, на розвиток бізнесу, на покупку сільгосптехніки і багато інших. Тому питання про те, що потрібно, щоб взяти кредит, виникає дуже часто.

Документи

Для того, щоб взяти найвигідніший кредит, треба звернутися в самий надійний банк. Дуже багато років таким є Ощадбанк. Зараз кредит на невідкладні потреби там можна взяти від 13,9% річних.
Умови повернення теж найвигідніші. Але, тут сама ретельна перевірка позичальників і їх документів. Потрібно буде надати паспорт, копію трудової книжки, завірену у відділі кадрів, довідку про заробітну плату або довідку 2 ПДФО. Деякі банки (на особливо великі кредити) вимагають копію трудового договору, де зазначено, що він безстроковий. Також ви повинні будете надати телефони свого керівництва. Буде зроблений дзвінок до вас на роботу з метою дізнатися, наскільки міцно ви “сидите в своєму кріслі”, тобто, чи не збираються вас звільняти.

Якщо ви хочете взяти кредит без поручителів, то ви не зможете розраховувати на більшу суму саме в цьому банку. При одному або двох поручителів, сума кредиту може бути значно вище – до півтора мільйонів рублів.

Можливі варіанти

Ви можете знайти різні банки, в яких процедура оформлення кредиту набагато простіше. Можна взяти кредит за паспортом. І у вас не попросять більше ніяких документів. Але, в цьому випадку, будьте готові до дуже великим відсоткам – до 72% річних. Перевірка вашої особистості займе не більше півгодини, вам видадуть тут же ваші гроші. Однак сума буде невеликою. Банк ніколи не ризикне великою сумою.

Менші відсотки можна побачити в тих банках, де крім паспорта потрібен ще один документ – або водійське посвідчення, або закордонний паспорт. Тут відсоток буде доходити до 36. Найголовніша перевага таких кредитів з високою процентною ставкою – для них не потрібна довідка про доходи.

Якщо ви хочете взяти невеликий кредит з мінімальними проблемами, то можна оформити кредит без застави. Тим не менш, відсотки також будуть високими. У кожному банку різні, а у приватних інвесторів взагалі до 7-12% на місяць! Запам’ятайте правило – чим простіше ви берете кредит, тим жорсткіше його умови.

А ще, багато приватники пропонують взяти кредит під заставу нерухомості. У юридичній практиці багато судових розглядів зі справами про шахрайство кредиторів. У кредитному договорі прописуються умови, коли квартира відходить кредитору. І на цьому попадаються багато позичальників, особливо недосвідчені пенсіонери. Якщо ви хочете вигідно і надійно взяти кредит під заставу квартири, то йдіть в перевірений банк – Ощадбанк, ВТБ 24, Россельхозбанк. Зараз великими темпами розвиваються Траст банк, Російський стандарт, Хоум кредит і багато інших. Відвідайте якомога більше офісів банків, зберіть відомості про них і кредитних умовах. І потім ви зможете вирішити, де вигідніше вам взяти кредит.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.