Що краще: Visa або Mastercard?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Що краще: Visa або Mastercard?

У сучасному світі люди все частіше використовують пластикові картки для оплати товаром, для зберігання на них грошових коштів, в якості кредитки і багато чого іншого. Кожна пластикова карта належить до однієї з платіжних систем, якими і є Visa і Mastercard.

Що краще: Visa або Mastercard

Якщо ви знаходитесь тільки на етапі вибору пластикової картки, то пропонуємо вам ознайомитися з наступним матеріалом.

Насправді, Visa і Mastercard є рівноправними платіжними системами за багатьма параметрами. Купуючи їх, ви можете бути впевнені, що не прогадаєте, адже вони визнані світовими лідерами. Все залежить від індивідуальних переваг людини, а також від деяких особливостях його цілей, про які й піде мова далі.

 • Безумовно, кількість торгових точок і банкоматів, де приймають картки Visa і Mastercard просто величезна! Тому, яку б платіжну систему ви не вибрали, практично скрізь зможете скористатися своєю карткою. Але якщо вже вам так принципово, то на території Росії пластикові картки Visa більш поширені. Visa утримує 40% ринку Росії, а Mastercard – 25%. Що залишилися 35% поділені між іншими платіжними системами.
 • Якщо ви купуєте пластикову карту для поїздки за кордон, то вам, можливо, буде корисно дізнатися наступне. Карта Visa є переважно доларової, тому операції з нею здійснюються через цю американську валюту. Припустимо, ви приїхали в Європу, хочете оплатити товар у євро. У такому разі діятиме складна конвертація грошових коштів: від ваших рублів в долари, і тільки потім в євро. Звичайно, на цьому ви щось втратите, зазвичай від 1% до 4%. А при використанні платіжної системи MasterСard рублі автоматично конвертуються прямо в ту валюту, в яку ви побажаєте. Зверніть увагу також на те, що MasterCard поширена скрізь в країнах Європи та на Африканському континенті. А пластикові картки Visa особливо популярні в США, в Мексиці, Канаді, Австралії і Латинській Америці.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.