Де купити євро?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Де купити євро?

Курс валюти – ціна, за якою можна обміняти валюту однієї країни на валюту іншої країни. Валютні курси в банках і спеціалізованих пунктах можуть мінятися щодня, навіть по кілька разів на день. Якщо Ви продаєте або купуєте валюту частіше одного разу на місяць, то до вибору обмінного пункту потрібно буде підійти більш уважно. Обмінні пункти пропонують послуги з охорони та супроводу, а також можливість виїзду з обміну валюти до Замовника.

Як купити євро в Санкт-Петербурзі

Значення курсу валют на кожен день представлені на сторінках сайтів обмінних пунктів та банків. Можна зателефонувати з оператором по телефону і уточнити наявність потрібної суми євро, а також курси інших валют в Санкт-Петербурзі. Крім того можна подивитися тут www.finnews.ru де краще купити євро.

Де купити євро в Москві

Щоб купити євро в Москві, знайти більш вигідний обмінний пункт, подивіться за наступним посиланням www.cashprofit.ru.

Де купити євро в Сибіру і на Далекому Сході

Також можна подивитися курс купівлі євро в Красноярську, інших містах Росії, на Україні по посиланню www.kursomer.ru. Жителі Далекого Сходу, якщо захочуть купити або продати євро, або іншу валюту, то адреси обмінних пунктів можна побачити на наступних посиланнях інтернету: www.vl.ru, www.xn--b1apm.xn--p1ai.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.