Чому відмовляють у кредиті?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Чому відмовляють у кредиті?

Перш ніж укласти договір з банком про кредит, кожен знає, що повинен пройти процедуру експертизи, після чого надійде позитивний або негативний відповідь. За банком залишається право без пояснень відмовити в кредиті. І багато хто просто не можуть зрозуміти, чому відмовляють у кредиті в тому чи іншому банку. Можна зробити офіційний запит, але гарантії на отримання відповіді немає.

Основні причини відмови:

 • Вік. Отримати кредит можна з 21 року до 60 років. Певні види кредиту мають великі вікові рамки, і кожен банк встановлює свої.
 • Дохід. Як відомо, в нашій країні можна працювати без офіційного працевлаштування або мати мінімальний оклад, але отримувати пристойні преміальні. Відповідно про будь необхідних довідках і мови бути не може.
 • Робочий стаж. Якщо громадянин відпрацював на останньому місці роботи менше 6 місяців.
 • Реєстрація. Кредит в Росії доступний тільки резидентам. Навіть не кожен громадянин РФ може скористатися кредитними послугами банку в іншому регіоні. Тобто прописка в одній області, місце реєстрації роботи та банк в інший, наприклад.
 • Сума кредиту. Якщо щомісячний заробіток не відповідає по всім розпорядженням щомісячним виплата по кредиту.
 • Раніше видані і ще непогашені кредити. Такий варіант відмови може поширюватися на кілька банків. Тобто, якщо є непогашений кредит в одному банку, а тим більше в цьому ж, то відсоток відмов дуже великий.
 • Недостовірна інформація. Не варто розраховувати, що банки заради примхи змушують заповнювати відповідні форми заявки на кредит. Перевіряють всю надану інформацію.
 • У деяких банку кредитний експерт фіксує зовнішній вигляд потенційного позичальника і його поведінку, безпосередньо в банку, що також може служити причиною відмови.
 • Причина відмови, про яку багато хто не знає

  Ще одна причина, чому банки відмовляють у кредиті, причому всі банки, може бути наявність негативної кредитної історії. Що це таке? Якщо ви хоч раз брали кредит, то на вас заводиться, так би мовити справу або банківською мовою кредитна історія. У кредитній історії буде фіксуватися вся інформація про взяті і погашених кредитах. Якщо з якихось причин ви не виконували належним чином умови погашення кредиту, а тим більше сума кредиту стягувалася з вас примусово, то вважайте що кредитна історію у вас негативна. Не варто сподіватися на те, що якщо ви схибили по кредиту в одному банку, то в іншому про це не дізнаються. Такого роду інформація доступна всім банкам нашої країни в певній базі, про яку багато позичальників навіть і підозрюють. Громадяни, притягалися до кримінальної відповідальності, також можуть складатися в подібній базі.

  Чому Ощадбанк відмовив у кредиті

  За статистикою СБ найчастіше відмовляє в кредиті, це пов’язано з популярність банку. Ощадбанк займає провідне місце в країні по наданню відповідних послуг, у нього достатньо обороту і займатися розглядом проблемних позичальників або позичальників з негативною кредитною історією він просто не стане. Якщо ви з числа таких, то не втрачайте час і звертайтеся відразу в інший банк.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.