Чому не дають кредит?

Опубликовал admin | Фінанси | середа 20 березня 2013 20:24


Чому не дають кредит?

Незважаючи на те, що банки відмовляють у кредиті, що звернулися до них людям досить рідко, такі неприємні ситуації, все ж, мають місце бути. Кожен банк, здійснює кредитну діяльність за строго певною схемою, але причини для відмови у видачі кредиту у всіх банків одні і ті ж. Давайте разом розглянемо деякі ситуації і факти, що допомагають зрозуміти, чому не дають кредит.

 • Недостатній рівень доходів. При розгляді питання про кредитування банк враховує тільки ті доходи, що звернувся до нього особи, з яких сплачуються податки. Додаткові джерела доходу, «сірі» гроші, «заохочення в конвертах» та інше банк не цікавлять. Ця організації керується тільки тими показниками доходу, які вказує роботодавець у довідці.
 • Погана характеристика попередньої кредитної історії. Незалежно від того в якому банку клієнт мав (має) негативну кредитну історію, йому можуть відмовити у видачі чергового кредиту в будь-якому банку країни.
 • Швидше за все, банк прийме негативне рішення в питанні видачі кредиту людині, чий пенсійний вік наступить раніше терміну погашення кредиту. Таким чином, вік позичальника може стати причиною відмови.
 • Помилкова інформація про клієнта. Якщо позичальник надав у банк недостовірні, або завідомо неправдиві дані про свою персону, які виявила служба безпеки банку, йому відмовлять у кредиті. Такий помилкою з боку клієнта може бути неправильний номер робочого телефону, номер квартири, підроблений диплом або фіктивний військовий квиток і т.д.
 • Поясненням, чому банки не дають кредит, може стати і велика заборгованість клієнта по комунальних платежах. Як банк може видати велику позику людині, яка не в змозі оплатити свої комунальні послуги?
 • При прийнятті банком рішення про видачу кредиту, немаловажну роль відводиться і «соціальним статусом» потенційного позичальника. Враховується все, починаючи з його освіти і займаної посади на роботі, до місця проживання, сімейного стану і т.д. Наприклад, часта зміна робочого місця, переїзди, шлюборозлучний процес, правопорушення (адміністративні та кримінальні), або позбавлення водійських прав – все це може послужити причиною відмови в кредиті. Часом навіть зовнішній вигляд звернувся в банк людини, може викликати у кредитора підозри, на увазі його невідповідності статусу, заробітної плати та інше, і послужити причиною відмови в кредиті.
 • Крім вище наведених причин, безсумнівно, є й інші фактори, що впливають на прийняття банком того чи іншого рішення у видачі кредиту. До прикладу, відмову можна отримати через стан здоров’я, спеціальності, сімейного стану, стажу роботи. Так чи інакше, напевно знати, чому не дають кредит у банку, в дійсності, дуже непросто. Аж надто багато чинників кредитори враховують при прийнятті позитивного рішення.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.