Як захистити грунт?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Як захистити грунт?

Давйте спробуємо відповідай на всі найпопулярніші питання, що стосуються даної теми. Як захистити грунт в різні пори року? Проблема висихання або переохолодження грунту зачіпає всіх власників земельних ділянок. Взимку або влітку, навесні чи восени, земельні ділянки піддаються стресу, який потрібно запобігати.
Не має значення, яких розмірів ваша ділянка, його потрібно убезпечити від деяких погодних умов, щоб ні пустити всі свої праці нежиті. Давайте дізнаємося, від чого слід захищати грунтів?

Небезпеки для грунту

 • Шкідники. Їх розмноження потрібно зупиняти і припиняти не тільки в теплий період, але і зимовий. Для того, що б не допустити шкідників до своїх земельних володінь, варто виконати прості, але обов’язкові правила по підготовці грунту до холодів. Коли врожай зібраний, слід ретельно перевірити поле. Очистити його від листя, прибрати залишилися плоди, сухі і підгнилі. Якщо їх залишити, то під шаром снігу, вони починають нитку. А це розсадник для не приятелів, що зашкодять майбутньому врожаю.
 • Різні хвороби, також, з’являються в теплий період, аби захистити городні культури від поїдання і зараження, варто обробляти грунт препаратами. Якщо ви помітили найменші ознаки шкідників, слід окропити плоди спеціальними засобами, які видаляють мікроби. Для кожної культури – свій препарат.
 • Нести загрозу зараження землі, можуть хворі рослини. Якщо ви помітили такі, варто негайно їх викорчувати, щоб ні допустити поширення хвороби на здорові культури. Якщо ви виявили хворе рослина і видалили його, оглянете всі інші. Шкідники можуть знаходитися і на них. Оглядати рослини потрібно не одноразово. Протягом декількох тижнів, варто щодня перевіряти їх на наявність шкідливих «жителів».
 • Багато шкідники відкладають личинки, які сприятливо розвиваються в грунті. Навіть після видалення видимої загрози, в землі можуть залишитися яйця деяких губителів врожаю. Грунт потрібно розпушити, удобрити мінеральними і органічними засобами. Є токсичні та більш щадні. Якщо врожай зібраний, скористайтеся сильними препаратами, в боротьбі із загрозою врожаю. При застосуванні таких засобів, варто бути уважними. Обмежте себе від впливу таких хімікатов.Лучшій спосіб обмежити себе від подібних турбот – удобрювати грунт, оглядати, вилучати заражені культури.
 • Надлишок вологи, також, є сприятливим середовищем, для розвитку небажаних комах. Кліщів, капустянки, нематод, тля, щитівка. Полив повинен бути помірним, у міру підсихання грунту. Особливу увагу, варто приділяти поливу, в період сезону дощів.
 • Переохолодження. Як захистити грунт в полях від такої проблеми, як переохолодження? У період настання холодів, земельні ділянки варто накривати спеціальними матеріалами, що б уникнути сильного замерзання земляного покриву. Якщо допустити переохолодження грунту, вона стає менш родючої, втрачає корисні речовини і мінерали. Скористайтеся спеціальними удобрювальні засобами, які захищають грунт від промерзання.
 • Вітер. Один з головних «ворогів» родючості почви.Как захистити грунт від вітру? В першу чергу, вітер підсушує грунт, не дає рослинам нормально рости і розвиватися. Боротися з вітром, можуть допомогти дерева. Обсадіть земельну ділянку, швидкозростаючими деревами. Вони допоможуть від сильних вітрів, захистять від них грунт. Можуть підійти такі дерева, як береза, черемха, клен, тополя. Такий засіб дуже дієво і нешкідливо. Оскільки охороняє не тільки від вітру, а й від посухи, створюючи невелику тінь. Також, поле можна обгородити парканом. Він допоможе при сильних вітрах. Але, не варто забувати, що обмежувати надходження повітря до культур, також не варто. Це може понести збиток, пошкодити нормальному росту саджанців. Від посухи допоможе установка зрошувальних систем. Сильні вітри призводять до підсушуванню грунту, утворення на ній кірки. Полив – один з головних чинників, при вирощуванні різних культур.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.