Як розмножується фікус?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Як розмножується фікус?

Фікус є улюбленим домашнім рослиною дуже багатьох людей. Красивий і особливо невибагливий квітка коштує в багатьох квартирах. У нашій статті Ви знайдете корисну інформацію про те, як розмножується фікус.

Для розмноження цієї рослини, як правило, використовують літні та весняні верхні живці, на яких добре розвинені листя. Однак можуть згодитися і відрізки середній частині більш молодих пагонів. Живці зрізаються гострим ножем, лист віддаляється. Держак опускається в злегка нагріту воду. Це робиться для того, щоб запобігти можливому закупорювання зрізу молочним соком. Великі листя на черешку найчастіше скручуються в трубочки, обов’язково нижньою стороною всередину, і зав’язуються. Держак ставлять у воду або ж садять в злегка вологий пісок.

За таким принципом і відбувається розмноження фікусів. Поговоримо окремо про такій рослині, як фікус Бенджаміна. Як розмножується він? Адже цей фікус є дуже популярним. Розмножується фікус Бенджаміна так само, як і решта фікуси. Однак якщо рослина втратило листя, і листочки залишилися лише на верхівці, то його можна відновити і розмножити за допомогою повітряних відводок. Для цих цілей робиться круговий надріз під відводки і кріпиться мох. Цей мох слід постійно зволожувати. Через кілька місяців Ви помітите, що навколо надрізу почнуть розвиватися коріння. Далі держак разом з корінням відрізається і висаджується в окремий горщик.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.