Шеффлер, як доглядати?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Шеффлер, як доглядати?

Колись шеффлера була досить незвичайним рослиною, адже це вічнозелене дерево родом з самої Австралії. Але зараз воно може радувати кожного з нас своєю екзотичною красою і невибагливістю. До того ж шеффлера є рослиною, здатним вбирати негативну енергію із зовнішнього середовища. Також ця квітка вважається родичем женьшеню, а свою назву він отримав на честь прізвища відомого німецького ботаніка Якоба Крістіана Шеффлер.

Шеффлер: як доглядати за рослиною, умови утримання

 • Після того, як шеффлера потрапила у ваш будинок, необхідно відразу знайти їй постійне місце. Місце повинно бути освітленим, але виключати прямі сонячні промені, різкі перепади температур або протяги, інакше рослина почне скидати листя. Для шеффлери добре підійдуть вікна, що виходять на схід і захід, але пам’ятайте, що рослина заборонено розташовувати поблизу батарей.
 • Як доглядати за Шеффлер? Пам’ятайте головне правило: оптимальна температура для її вирощування 19-22 ° C.
 • Для цієї рослини дуже важливі регулярні обприскування по кілька разів на день. Так воно буде себе краще почувати.
 • Пам’ятайте, що шеффлера не потерпить пересушування або перезволоження земляної грудки. Тому горщик з рослиною краще поставити на піддон з галькою або вологим керамзитом. Так ви зможете уникнути надмірної сухості або вологості і вопрепятствовать загнивання коренів. Поливати і обприскувати рослину можна тільки відстояною водою. Якщо на листках шеффлери ви виявили коричневі плями, то це свідчить про перезволоженні земляної грудки.
 • Якщо ви володієте ряболисті сорти Шеффлер, то подбайте про додатковий для неї освітленні, щоб квітка не втратив свою плямистість. Сорт із зеленим листям може переносити тінь.
 • Як доглядати за рослиною при посіві

  Для того, щоб самостійно домогтися розмноження Шеффлер, необхідно ознайомитися з важливими правилами про те, як доглядати за Шеффлер. Насіння рекомендується сіяти в січні або лютому. Перед посадкою насіння продезінфікуйте грунт. Для посіву підійде торф з піском або субстрат з легкої дернової і листової землі з додаванням піску в рівних частинах. Попередньо замочіть насіння шеффлери в теплій воді з додаванням циркону або Епін. Субстрат краще полити або зволожити з пульверизатора і поставити в тепле місце. Щоб точно знати, як доглядати за квіткою шеффлера і поліпшити схожість насіння, використовуйте міні-теплички з нижнім підігрівом. А також підтримуйте температуру в межах 21-25 ° C.

  Як доглядати за рослиною при пересадці

  Пересадку можна проводити тільки навесні один раз в 2 роки. При цьому важливо, щоб горщик був більше, ніж попередній. Для шеффлери найбільше підійде родючий і водопроникних грунт. Щоб приготувати суміш самостійно, візьміть 3 частини родючого (компостної або парникової) землі, 1/5 частина крупного річкового піску і 1 частина волокнистого торфу. На дні горщика розмістіть хороший дренаж.

  Знаючи, як доглядати за квіткою шеффлера, не так складно його виростити. Досить прислухатися до наших основним рекомендаціям:

 • Намагайтеся не допускати різкі перепади температури і протяги у квартирі.
 • Слідкуйте за тим, щоб земляний кому не був пересушений або перезволожений.
 • Не обприскуйте рослину холодною водою, щоб не почорніли листя.
 • Слідкуйте за тим, щоб вологість повітря в будинку не була низькою, тому вона провокує скидання листя і зараження павутинним кліщем.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.