Що виростити вдома?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Що виростити вдома?

Завжди приємно перебувати в оточенні квітів. Якщо ж вам давно не дарували великі букети, а відвідувати сади і парки немає можливості, можна влаштувати власний сад в своїй квартирі!

Вирішуємо, що будемо вирощувати

Багато хто задається питанням, що виростити вдома – насправді, в квартирі можна виростити дуже багато різних рослин, але якщо поки ще у вас немає досвіду в цьому, не поспішайте влаштовувати ботанічний сад. До найпопулярніших рослинам в горщиках відносяться азалій, бегонія, гусманія, ребуція і багато інші. Не варто садити квіти в великі горщики! Це найголовніша помилка новачків, коли невеликий квітка з маленьким коренем росте у величезному горщику, і, як наслідок, заливається.

І, все ж, що в домашніх умовах вирощувати найкраще – якщо дозволяє місце, можна виростити в квартирі фікус. Він не вимагає особливого методу поливу і спеціальної грунту, і при цьому дуже гарний. Так само підійде алое, ця рослина не вимагає особливого догляду і його можна застосовувати в лікувальних цілях. Хлорофітум чубатий так само не примхливий у догляді, легкий в розмноженні і не вимагає багато світла. Ще одне не вимоглива рослина, яке до того ж влітку можна винести на вулицю – аспідістра. Єдиний її мінус – вона не любить пересадки.

Не хочемо вирощувати квіти

Давайте подивимося, що можна виростити вдома, крім квітів. У себе на підвіконні так само можна вирощувати і трави. Дуже зручно під час готування користуватися свіжою зеленню з горщика в будь-який час року. Хорошим вибором будуть петрушка, часник, базилік, чебрець, лаванда і м’ята. Не слід для вирощування їстівних рослин купувати грунт в магазині, так як в ній можуть знаходитися шкідливі для людини хімікати.

Трави – не єдині їстівні рослини, які можуть рости в домашніх умовах. Так само можна виростити з кісточки будинку багато рослин, серед яких такі екзотичні плоди як, наприклад, помело, манго, лимон. Велику популярність набуло вирощування лимона в кімнатних умовах. Із стиглого плоду беруться тільки найбільші кісточки. Висаджувати їх слід відразу в горщик або склянку. Обов’язково на дно додати дренаж. Найкраще посадити кілька кісточок. Горщик слід загорнути в поліетиленовий пакет, і відкривати ненадовго кожен день.

Якщо ж ви мрієте виростити вдома авокадо – то це так само можливо. Про це ви дізнаєтеся з нашої статті – «Як виростити авокадо?».


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.