Що вигідно вирощувати?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Що вигідно вирощувати?

Агробізнес сьогодні вкрай привабливий для багатьох, проте що вигідно вирощувати, знає не багато, так як не у всіх є можливість розробити грамотний бізнес-план. Що найкраще садити, щоб у наслідок не прогоріти – ось питання, яке сильно хвилює підприємців-початківців.

Як зробити агробізнес прибутковим

Якщо вже ви плануєте зайнятися вирощуванням сільськогосподарської продукції для продажу, то робити це слід у теплиці, так саме в ній все швидше зростає і дозріває. А в південних регіонах в теплицях можна збирати до чотирьох врожаїв на рік. Вибір теплиці теж має важливе значення. Варто зважити, яку теплицю вам найкраще придбати: з поліетилену, полікарбонату або скла.

Так, до речі, про регіони. Найвигідніше займатися цим видом бізнесу саме на півдні нашої країни, так як дешевше вам обійдуться перевезення готової продукції, ніж обігрів і освітлення теплиць в північних регіонах. Транспортна логістика також повинна бути налагодженою. Потрібно вибрати ту культуру вирощування і продаж якої буде вам вигідна. Не забудьте вивчити технологію її вирощування.

Що вирощувати

Спробуємо розібратися, що вигідно вирощувати в теплиці:

 • Квіти. Квітковий бізнес сьогодні стрімко розвивається, і обсяги продажів квітів, а особливо до певних свят, особливо великі.
 • Зелень. Салат, кріп, петрушка та інша зелень, ростуть дуже швидко і не вимагають особливого догляду, тому вирощувати їх вкрай прибутково.
 • Ягоди. Сьогодні багато розмов на тему, чи вигідно вирощувати полуницю. Ця ягода вимагає певного догляду, та й до того ж є сезонною. Але, якщо вирощувати її в теплиці, то вона з’явиться у вас раніше, ніж у решти, тому ви можете продати її з хорошим прибутком. Але тут велику роль має вибір сорту. Ягоди повинні бути не тільки великими і красивими, вони повинні добре переносити транспортування, а також ви повинні вирощувати як скоростиглі сорти, так і пізні.
 • Овочі. Що стосується овочів, то вам краще заздалегідь знати, що і куди ви будете продавати. Добре, якщо ви знайдете підприємство громадського харчування, яке буде набувати у вас вашу продукцію. Якщо ж ви плануєте здавати товар оптовикам, то знайте, що вони добре беруть томати й огірки.
 • На всі ці деталі необхідно звернути вашу пильну увагу, якщо ви зібралися заробити на аграрної продукції. І тільки вивчивши усі тонкощі цього виду бізнесу, можна братися за роботу.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.