Що цвіте в березні?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Що цвіте в березні?

Весна починається з чудесного місяця березня! У цей перший місяць весни природа починає перетворюватися. З дахів звисають бурульки, сонечко вже гріє, а у берези починається сокорух. Саме про дерева і квіти, які цвітуть у березні, сьогодні піде мова.

Цвітіння рослин в березні

Що цвіте в березні? Вже в березні можна знайти квіти, які покрили ваш садок строкатими квітами. В першу чергу, це бульбові і цибулинні рослини. До квітів, квітучим в березні, відноситься тюльпан чудовий. Звичайно, йому необхідно місце на сонце і в дренированной грунті. А вологий грунт тюльпан не зможе перенести. Квіти у тюльпана цегляно-червоного кольору, а листя має пряму форму і відмирають вже в червні.

До цибулинних рослин, які цвітуть у березні, також відносяться нарциси. У жарку пору року і взимку нарцис представляє із себе цибулину, а навесні цвіте. Квіти, що цвітуть в березні, а саме нарцис, необхідно саджати в кінці серпня або на початку вересня. Нарциси потребують добре освітлених місцях, де відсутній вітер і протяг.

Поговоримо про крокуси, що цвітуть в березні. Можна зустріти й іншу назву цієї рослини – шафран. Їх необхідно розташовувати на добре освітлених, сонячних місцях. На квітучі в березні крокуси варто подивитися, вони чудові. Крокуси немов оголошують прихід весни своєю появою, а закінчують цвісти в жовтні.

Всі діти знають, які є найперші дикі квіти, квітучі в березні. Звичайно, це проліски. В окремих районах ці квіти починають рости вже з січня або лютого, а в середній смузі розквітають на початку березня. Тривалість цвітіння пролісків складає всього 3-4 тижні. Квіти у пролісків мають молочний окрас, доповнений зеленими смужками або невеликими плямами.

Які дерева цвітуть в березні?

Чи можуть цвісти дерева в березні? Люди, що страждають від алергії, а саме від полінозу, відповідять вам ствердно. Пилок деяких дерев, що цвітуть уже в березні, безумовно, діє. Сезон цвітіння дерев відкриває вільха. Вільха чорна є досить великим рослиною, а вільха сіра, навпаки, невеликим деревом лісів і галявин.

З дерев, які цвітуть у березні, можна виділити ще ліщина (ліщину). У місті найчастіше можна зустріти ліщина в паркових зонах. Пік цвітіння припадає на кінець березня, а триває він 14-20 днів.

Цвітіння берези припадає на квітень-травень. Виходить, в окремих регіонах береза може цвісти в березні. Але незважаючи на це, основною період цвітіння у берези відзначається на травневі свята.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.