Навіщо троянді шипи?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Навіщо троянді шипи?

Роза – квітка неймовірної краси. Вона виділяє тонкий приємний аромат. У неї найніжніші пелюстки різного забарвлення. Вона є символом любові. Але є у троянди і протилежна сторона краси. Це її “колючки”. Навіщо троянді шипи?

Як медаль має дві сторони, так і троянда може бути розділена на дві частини:

 • Частина ніжна і добра – сама квітка.
 • Нижня частина небезпечна і підступна – стебло покритий шипами.
 • Призначення шипів

  Навіщо троянді потрібні шипи? Вчені вважають, що шипи є для троянди захистом. Букет троянд наламати швидко неможливо. Можна поранитися. А ось чагарники і квіти можна ламати швидко.

  Шипи являють собою нарости із рослинної тканини. Є сорти, які через свої шипів користуються популярністю. Вони так і називаються «колючий», «реп’яхова». Шипи різної форми: трикутні, прямі, гачкуваті, дугоподібні, щетинистий.

  Стебла різних сортів троянд покриті шипами нерівномірно. Їх може бути дуже багато, обліплений весь стебло, або навпаки, колючки троянди зрідка зустрічаються. Сучасним селекціонерам вдалося виростити сорти зовсім без шипів. В якості подарунка, звичайно ж, такі квіти боле приємні та безпечні. Але для багатьох цінителів троянди саме в шипах полягає її привабливість і чарівність.

  За зрілості шипів фахівці можуть визначити стан деревини рослини. Це дозволить правильно провести його обрізку.

  Роза воістину самий ніжний і незвичайний квітка. Нею завжди будуть захоплюватися багатії та бідняки, романтики і прагматики. Пелюстки троянд будуть служити прикрасою святкових столів і ароматичних ванн. Ними, як і раніше будуть обсипати молодят.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.