Квітка жіноче щастя: як доглядати?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Квітка жіноче щастя: як доглядати?

Існує така рослина, яка в народі називається квітка «Жіноче щастя». Як доглядати за ним? Про це сьогодні і поговоримо. Адже це кімнатна рослина дуже цінується серед любителів квітів за гарні листи і цвітіння. Щоб спатифиллум (а саме так в науковому світі називається квітка «Жіноче щастя») був здоровим і радував Ваш погляд, слід дотримуватися основних правил по догляду за ним.

Полив

У той час, коли спатифиллум цвіте, його слід поливати рясно. Ви можете як поливати грунт, так і наливати воду в піддон горщика. Заливати квітка не можна, тому стежте за тим, щоб грунт між поливами підсихала. Поливати рослину слід водою приблизно кімнатної температури. Перед цим воду краще відстояти близько 12-ти годин, не менше. Регулярно обприскуйте рослину теплою водою, користуйтеся для цих цілей звичайної «бризкалки». Коли спатифиллум зацвіте, намагайтеся поливати його так, щоб вода не потрапляла на качан.

Освітлення

Найкраще, якщо квітка буде стояти на підвіконні, на східній чи північній частині Вашої квартири. Згодиться півтінь, розсіяне світло або штучне освітлення. Дуже важливо не переборщити зі світлом, так само як і недодати його квітці. Квітка дуже швидко втратить свою красу, якщо йому буде бракувати світла. Листя стануть бляклими, почнуть витягуватися і дрібніти. З іншого боку, якщо сонячні промені будуть попадати прямо на листя, то спатифиллум може покритися плямами. Це будуть свого роду сонячні опіки. Тому дуже важлива золота середина.

Температура в приміщенні

Для квітки «Жіноче щастя» важливо не тільки правильне освітлення і полив, але і температура навколишнього його середовища. Навесні і влітку температура в приміщенні повинна бути в діапазоні від +18 до +25 градусів за Цельсієм. Взимку і восени температура може коливатися. Головне, щоб вона не була нижчою +16 градусів. Якщо температура буде нижчою, то квітка «Жіноче щастя» може просто не рости й не розвиватися. А може і загинути. Тому поставтеся до питання про температуру з усією серйозністю.

Правильна підгодівля

Підживлення обов’язково потрібна цій рослині, особливо в період активного росту і цвітіння. Рекомендуємо проводити її приблизно раз на сім днів. Краще всього використовувати мінеральні добрива і чергувати їх з органічними. Підживлюють тільки після рясного політія. У холодні місяці підгодовувати можна не частіше разу на два-три тижні.

Пересадка

Пересідає квітка один раз на рік, навесні. Горщик потрібно вибирати трохи більше, ніж був попередній. Краще, якщо він буде широким і не сильно глибоким. На дні обов’язково повинен бути дренаж. Можна використовувати «універсальний» грунт.

Ось такий він – квітка «Жіноче щастя». Як доглядати за ним, ми Вам розповіли. Тепер головне – це приділяти йому належну увагу. І тоді рослина віддячить своєю красою, яка ще дуже довго буде радувати Вас та членів Вашої родини.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.