Коли садити малину?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Коли садити малину?

Людей, які добре знають агротехніку малини, зовсім небагато. Через що, дуже часто у покупців саджанців цієї культури існує думка про малині, як про плодовому дереві. а не чагарнику. У цій статті ми розповімо про терміни, такого дуже важливого агротехнічного прийому, як посадка малини. Отже, коли садити малину?

Весняна посадка малини

Перша посадка проводиться трав’янистими зеленими нащадками при досягненні ними висоти не більше 20 см. Це буває з кінця травня, і до початку червня. У цей час стоїть суха і спекотна погода. Нащадки постійно поливають до повної приживлюваності, а ті, які довше 20 см, вкорочують.

У червні місяці висаджують саджанці малини, вирощені в контейнерах. Літня посадка є найбільш оптимальним варіантом, оскільки до морозів вони встигають добре вкоренитися, і прижитися. На зиму їх вже не доведеться вкривати, а тільки пригнути пагони.

Коли садити малину восени

Осіння посадка малини починається після визрівання рослин, коли заміщають нирки на кореневій шийці, стають добре помітними. Це друга половина вересня. Одним з позитивних моментів осінньої посадки малини є те, що в цей час року грунтові паразити не так активні, як влітку.

У південних і центральних регіонах Росії можна застосовувати всі три терміни посадки малини. Але, чим далі на Північ, тим більша перевага повинна віддаватися весняної і літньої посадки. Справа в тому, що ранні і холодні зими часто виморожував осінні висадки малини.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.