Коли садять вишню?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Коли садять вишню?

У різних регіонах Росії проводиться селекційна робота по створенню стійких до хвороб і шкідників, пристосованих до особливостей окремих регіонів сортів вишні. Існує мало сортів, які з успіхом могли б вирощуватися як на півночі, так і на півдні країни. Створений всього один сорт вишні, який був районований в свій час і в Московській області, і на Кубані. Цей сорт має назву – Любськая. Варто враховувати, що кожен сорт виводиться в певних природно-кліматичних умовах, тому проявляти свої позитивні якості він може також тільки в цих умовах. Відповідно і набувати саджанці необхідно тих сортів, які були отримані в найближчих селекційних інститутах. Необхідно знати, коли саджають вишню, залежно від певного регіону.

Сорти вишні для центрального регіону

Для посадки в цьому регіоні найкраще підходять наступні сорти вишні: Загорьевской, Малинівка, багрянкі, Молодіжна. Останній сорт найцікавіший. Він являє собою низькоросла дерево, всього 2-2,5 метра у висоту. Крім цього даний сорт відомий своєю врожайністю і зимостійкістю. При правильному догляді можна отримає добрий урожай і від таких сортів вишні, як Апухтінская, Любськая і Володимирська.

Сорти вишні для північно-західних регіонів

Тут зими більш м’які і вологі. Для цих регіонів селекціонери вивели такі сорти: Урожайна, Ленінградська скороспілка, Краснопахарская, Володимирська нова. Крім цього, в цій частині Росії можна вирощувати і вишні, виведені в Білорусії: Кистьова і Новодворська.

Сорти вишні для центрального Черноземья

У цій частині Росії для вишні характерні найбільш сприятливі кліматичні умови. Найпопулярніший сорт вишні в цьому районі – Жуковська, а самий високоврожайний і зимостійкий – Тургенівка. Крім цього, тут вирощують і такі сорти, як Морозівка, Лебедянка, Рязаночка, Тамаріс, Роза, Діана, Жуковська. В залежності від регіону, садити вишню необхідно в «своє» час.

Час посадки

Посадка вишні в центральному регіоні повинна здійснювати ранньою осінню, або пізньою весною. Саджанець не повинен застати холоду. А в середній смузі Росії затиснути вишню можна в будь весняне й осіннє час року. У північній частині країни посадку варто виробляти пізньою весною.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.