Коли садять гладіолуси?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Коли садять гладіолуси?

Як і коли саджають гладіолуси? При посадці гладіолусів дуже важливо правильно вибрати місце. Адже дані квіти не люблять погано освітлених і сильно продуваються ділянок. Ділянки на косогорах і ділянки з високим рівнем стояння грунтових вод так само не підійдуть. Місце для посадки повинно бути добре дренованих, бажано рівне або має ухил в південну сторону.

Краща грунт для посадки квітів – чорнозем, легка суглинних або супіщаних грунт, яка має нейтральну або слабокислу реакцію. Ділянка для посадки необхідно підготувати з осені, для цього потрібно перекопати грунт на глибину тридцять-сорок сантиметрів і внести добрива. Навесні ж, безпосередньо перед висадкою гладіолусів, ділянку потрібно буде перекопати ще раз і дати йому трохи просохнути. Це необхідно для того, щоб прибрати з грунту зайву вологу.

коли потрібно садити гладіолуси

Коли садять гладіолуси? Час висадки гладіолусів залежить, в першу чергу, від кліматичних умов, і того посадкового матеріалу, який є у вас в наявності. Якщо ви плануєте висадити діток або дрібні цибулини, то зробити це потрібно раніше. Таким чином, ви продовжите період вегетації, що дасть можливість цибулинки набрати необхідну вагу, а вам отримати відмінний посадковий матеріал для наступного сезону.

Садити великі бульбоцибулини потрібно на глибину 8-12см. від донця, на вологих і важких грунтах на 6-10см., на легких – на 15 см. При посадці, також необхідно дотримувати відстань між цибулинами. Так, відстань в ряду між окремими рослинами повинна бути не менше 15-20 см., а між рядами – до 30 см. Висаджують гладіолуси в підсохлу грунт, яка прогрілася до +10 градусів. У середній смузі час висадки гладіолусів починається з кінця квітня місяця і закінчується серединою травня.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.