Чим підгодувати троянди?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Чим підгодувати троянди?

Не дивно, що троянди вимагають особливого догляду. Про жертву говорити не будемо, але краса точно вимагає терпіння і зусиль. Сьогодні обговоримо догляд за трояндами, а саме, чим підживити троянди на тому чи іншому етапі їх життя. Які кошти будуть корисні в період росту і цвітіння, чим корисні ті й інші добрива й підгодівлі?

Правила підгодівлі троянди

 • Перш ніж підгодовувати троянди, треба знати, що є добрива мінеральні та органічні. Вони не замінюють один одного, а доповнюють. Органічні добрива розкладаються повільні і допомагають краще засвоюватися мінеральним, які, в свою чергу, забезпечують харчування троянди. Тому радять після кожної мінеральної підгодівлі поливати троянди органікою, наприклад, коров’ячим, курячим або трав’яним настоєм.
 • Всі добрива вносяться в рідкому вигляді (близько 3-4 л на кущик).
 • Перш ніж підгодувати троянду, її треба полити, і закласти грунт (тобто, розпушити її).
 • Щоб рослина засвоювало харчування, необхідно, щоб грунт був досить збагачена гумусом. Джерелом утворення гумусу є торф. Замульчуйте грунт торфом (5-7 см) восени, після весняної або літньої обрізки.
 • Підживлення може бути кореневої та позакореневого.
 • Підживлення троянди: поживні речовини

  З настанням весни троянди посилено поглинають поживні речовини. Поливайте троянди аміачною селітрою (1ст. ложка на 10 літрів). Повторити аміачну підгодівлю можна через пару тижнів. Якщо була дощова весна, що могло призвести до вимивання поживних речовин, можна внести сечовину.

  Кальцієва селітра необхідна в період бутонізації (також, столова ложка на 10 л. води). Вона забезпечить повільне розпускання бутонів і їх яскраву соковиту забарвлення.

  Вирішуючи, чим підживити троянди в серпні, пам’ятайте, що в кінці літа треба виключити азот. В якості позакореневого підживлення використовуйте витяжку подвійного суперфосфату в поєднанні з калійної селітрою. Суперфосфат (10 г) потрібно залити гарячою водою на 3-4 години, процідити і розбавити десятьма літрами води. Потім слід додати 10 г калійної селітри.

  В стресові періоди також варто підгодовувати троянду (позакореневе способом). Пересадка, обрізка, жарке сухе літо або раптові заморозки по весні – все, що може нашкодити троянді. Використовуйте в якості обприскують кошти розчин “Епін” (1 ампула на 5 л води).


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.