Чим підгодовувати полуницю?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Чим підгодовувати полуницю?

Ні для кого не буде секретом те твердження, що культурні рослини можуть дати в кілька разів більше врожаю, ніж їх побратими, що виростають в дикій природі. З цього випливає, що їм вкрай необхідний додатковий догляд і велика кількість поживних речовин, які можна дати тільки у вигляді підгодівлі. Все це можна віднести до домашньої полуниці.

Чим підгодовувати полуницю навесні? Зробити це вже необхідно в квітні-травні, у відносно теплий період безпосередньо перед початком розпускання листя. Проводиться підгодівля з одночасною обробкою кісткової рослини: видалення вусів і старого листя, пересадка. Для цієї культури продаються спеціальні добрива, на упаковці яких вказується доза внесення.

Багато садівники воліють виробляти підгодівлю настоєм курячого посліду або перегноєм. У такому випадку не засинайте сам кущ полуниці, так як може загинути ваш майбутній урожай.

Друга підгодівля проводиться безпосередньо після основного збирання врожаю ягід. Зразкові терміни – з середини і до кінця липня. Одночасно можна виконати зняття листя і вусів. Після зрізання необхідно буде обробити полуницю 2% розчином бордоської рідини для позбавлення рослин від комах і паразитів, які вже оселилися на кущах.

Ну і нарешті, чим підживити полуницю восени. У цей час підгодовують тільки кущики однорічної молодий полуниці. Проводиться ця робота в середині вересня в сухий період. Внести можна так само як в 1-м і 2-м випадку спеціальні добрива, перегній або розчин курячого посліду.

Коли починається наливання ягід, домашня полуниця повинна ретельно поливатися. Найкраще робити це безпосередньо під корінь, метод дощування тут не підходить. Заливати полуничну плантацію також не рекомендується, інакше частина врожаю може загинути через сірої гнилі, що розвивається при перезволоженні грунту.

Якщо цвітіння рослин відбувалося масово, то це до хорошого врожаю. Будьте до нього готові. Потрібні невеликі рогаточкі, які встановлюються під кущиками з великими ягодами, аби ті не ломилися під важкими плодами. Рогаточкі можна зробити самому з чагарника або купити спеціальні пластикові кілочки з дротяної конструкцією.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.