Чим підгодовувати квіти?

Опубликовал admin | Домашнє господарство | середа 20 березня 2013 20:35


Чим підгодовувати квіти?

Квіти – прекрасні рослини, які сьогодні є практично в кожному саду і в кожній квартирі. Щоб квіти росли і розвивалися, слід не тільки поливати їх вчасно, пересаджувати, але й підгодовувати. Чим підгодовувати квіти і як це правильно робиться, Ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Чим підживити кімнатні квіти

Дуже багато підгодовують кімнатні квіти чайною заваркою. І це не позбавлено сенсу, однак, можна зіткнутися з певною проблемою. Чайну заварку дуже люблять мошки, які дуже активно розмножуються в такому середовищі. Щоб уникнути цього, деякі любителі квітів заздалегідь викладають використані чайні пакетики на дно горщика, в кілька шарів. Крім чаю, квіти люблять наступну підгодівлю: товчена шкаралупа від курячих яєць заливається відстояною водою і настоюється два тижні. Цією настоянкою і поливають кімнатні квіти один раз на місяць. Ще одну цікаву підгодівлю також використовують деякі квітникарі. Вони просто поливають рослини водою, в якій мили м’ясо (вода заздалегідь проціджується). Для профілактики різного роду хвороб, а також для підгодівлі, деякі використовують слабкий (блідо-рожевого кольору) розчин марганцівки. Проте будьте обережні з цим методом, не спаліть коріння. Розчин повинен бути дуже слабким.

Чим підгодувати садові квіти

Дуже часто садівники використовують такий прийом: в посадочні лунки (під час посадки квітів) насипається помітний шар яєчної шкаралупи, яка заздалегідь подрібнюється. Це не тільки створює гарний дренаж, але і забезпечує квіти кальцієм. Майте на увазі, що даний метод підгодівлі не підійде для квітів, які воліють «кислу» грунт. Деякі додають в лунки подрібнену шкірку від банана, яку заздалегідь слід висушити. Зола також служить непоганою підгодівлею. Візьміть 25 грам звичайної золи і залийте літром відстояної води, настоюйте сім днів, періодично помішуючи. Потім, раз на місяць поливайте свої квіти цією настоянкою.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.