Які пільги у пенсіонерів?

Опубликовал admin | Держава | середа 20 березня 2013 21:04


Які пільги у пенсіонерів?

Коли людина йде на заслужений відпочинок, на нього відразу обрушується маса проблем. Починаючи від збору документів для оформлення пенсії до розуміння, як жити на цю малу суму. І саме тому виникає у багатьох питання, які пільги у пенсіонерів. Одразу зазначу, що ніяких великих грошей у якості пільг пенсіонерам не належить. Є податкові пільги, пільги при купівлі житла, і пільги, передбачені місцевими регіональними законодавчими актами.

Податкові пільги

Пенсіонери в Росії користуються податковими пільгами. За законом усі, хто володіє квартирою, будинком, гаражем і будь-яким іншим будовою, зобов’язані сплачувати податок на нерухомість щороку. Пенсіонери такий податок не платять, незалежно від числа таких будов. Для отримання такої пільги треба звернутися до податкової інспекції і написати заяву на цю пільгу.

Пільги по виплаті земельного податку встановлюються місцевими законодавчими органами, тому розмір пільги в кожній області свій. Дізнатися про це можна в місцевих муніципалітетах. По транспортному податку ситуація інша. Пільги в цьому випадку теж покладені, але тільки на один транспортний засіб. Встановлюють їх так само на місцях, в кожній області окремо, дізнаватися про них треба так само в місцевій податковій інспекції.

Неоподатковувані суми

Пенсіонери також, як і всі, мають право на неоподатковувані податками суми, якщо пенсіонер працює. Це пільгові 3000 рублів, 400 рублів на себе, 600 рублів на дітей (якщо є діти до 18 років). Якщо пенсіонер задумав навчитися, наприклад, на права, то йому держава поверне 13% від вартості навчання, якщо воно не перевищило 50 000 рублей.Также 13% можна буде повернути від суми, витраченої на лікування пенсіонера. Якщо воно відноситься до категорії особливо дорогих, наприклад, трансплантація органів, то сума буде набагато більшою.

При покупці нерухомості пенсіонеру так само покладається повернення 13% від вартості житла, якщо воно не перевищує мільйон рублів. Якщо вас цікавить, які пільги мають пенсіонери, то коштувати мати на увазі, що є й зовсім незвичайні пільги та виплати. Найцікавішим моментом в законі про податкових виплатах є компенсація пенсіонерам витрачених грошей на матеріали для занять творчої діяльності, результати якої виставлені на продаж. Приміром, пенсіонер намалював і продав картину, то 13% від вартості фарб, полотна, пензлів, йому поверне держава.

Пільги в різних містах

На питання, які пільги покладені пенсіонерам, не можна дати повний однозначну відповідь. У всіх містах існують різні пільги для пенсіонерів, які встановлюють виплати з місцевих бюджетів. Приміром, пільгові соціальні проїзні квитки на проїзд у громадському транспорті існують майже у всіх населених пунктах. У Москві та Петербурзі є соціальні доплати з місцевого бюджету на харчування, оплату ЖКГ та ін У багатьох містах доплачують на ліки. Про це докладно треба дізнаватися в органах соцзахисту або а муніципалітетах.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.