Як отримати безкоштовну ділянку?

Опубликовал admin | Держава | середа 20 березня 2013 21:04


Як отримати безкоштовну ділянку?

Головним питанням нашої сьогоднішньої статті стане наступний: “Як отримати безкоштовну ділянку?” Ми постараємося дати точний і розгорнуту відповідь, дорогий читачу, а точніше сказати “дорогою мрійник”. Багато хто з нас вважають, що безкоштовний сир існує тільки в мишоловці. Як йдуть справи із земельними ділянками? Давайте розбиратися разом. Отже:

Як отримати землю безкоштовно

Самою справжньою нерухомістю є земельна ділянка. Всі споруди на ньому називаються також нерухомістю в силу того, що вони розташовуються на землі. Будь земельну ділянку, розташовану на території тієї чи іншої країни, належить цій державі і його народові. У разі нашої великої держави, вся земля, так чи інакше, належить державним структурам.

Як отримати земельну ділянку безкоштовно? Перш за все, необхідно розуміти, що тільки муніципальні і державні земельні ділянки можуть бути розглянуті як можливі для придбання. Причому законопроект про надання безкоштовної землі на даний момент, тільки розглядається.

Для придбання та забудови будь-якої землі вам знадобиться наступне:

 • Перше, що необхідно зробити – це знайти будь-який невикористаний ділянку землі. Навряд чи він буде знаходитися поблизу від міста, ви самі розумієте причини того, дорогий читачу. Ділянка землі, який ви обрали повинен пустувати на даний момент вже більше трьох років. Також підійде ділянка, яка ніколи і ніким не використовувався.
 • Наступний крок – це складання точного плану даної ділянки. Потрібно вказати розміри, форму і місце розташування на карті місцевості.
 • Після складання всіх цих документів відправляйтеся в департамент нерухомості. У стінах цієї установи, ваша ділянка буде проходити перевірку на юридичну чистоту. Що це значить? Юридично чистий ділянка – це той, який не зарезервований під будівництво соціальних об’єктів і вільний від прав чиєїсь власності.
 • Після проходження цієї суворої перевірки, всі документи і висновки направляються в адміністрацію району, до складу якого входить ваш майбутній шматочок землі. Фахівці з нерухомості осуществятповторную перевірку на юридичну чистоту.
 • Після проходження всіх попередніх етапів починається найважливіший. Після реєстрації землі та присвоєння їй державного номера, вона виставляється на аукціон. Це дійство триває протягом одного місяця. У разі появи зацікавлених у ділянці осіб, можна закопувати свою блакитну мрію про “безкоштовному” ділянці в грунт. Земля буде продана з молотка. Ну а якщо ви примудрилися зробити так, що покупців поруч не виявилося, земля видається вам на праві оренди на 2-3 роки. За цей час ви зобов’язані побудувати там своє житло.
 • Після повної забудови землі, необхідно здати її на перевірку на предмет готовності до експлуатації. Після проходження перевірки, вам знадобиться зібрати всі необхідні документи і оформити особисту заяву в адміністрацію місцевості. Саме на цій підставі вам буде передана земля у власність.
 • Таким чином, дорогий читачу, земельна ділянка може бути дійсно безкоштовним тільки уві сні. Наяву ж, справа йде набагато важче. Як отримати безкоштовну ділянку землі? Практично ніяк, враховуючи всі бюрократичні тяганини.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.