Скільки в Росії жителів?

Опубликовал admin | Держава | середа 20 березня 2013 21:04


Скільки в Росії жителів?

Росія визнана великою державою, яка займає 1 місце в нашому величезному світі за обсягом своєї території і 9 місце (2012г.) за кількістю населення. Питання про те, скільки в Росії жителів, цікавить не тільки іноземних гостей країни, але й самих громадян великої держави.

Щоб ознайомитися з точною інформацією і дізнатися, скільки в Росії жителів, важливо враховувати статистику. Так, на 1 травня 2012 року було виявлено, що чисельність Росії стала більше на 41,8 тисяч чоловік і вже становить 143,1 мільйона осіб. Відповідно, якщо порівнювати з минулорічним періодом, то з січня по квітень 2012 природний спад в РФ була скорочена на 52,4 тисячі осіб.

Важливо виділити, що з січня по квітень 2012 року в РФ зменшилося число померлих в 70 регіонах. А число народжених збільшилось в 75 регіонах. Таким чином, число померлих в РФ зменшилася на 18 тисяч осіб, а чисельність народжуваних стала більше на 34,3 тисячі осіб.

Знати, скільки в Росії жителів, буває не завжди достатньо. Наприклад, чисельність жінок у РФ набагато перевищує кількість чоловіків, а саме на 10,8 млн. чоловік. Отже, на 1000 чоловіків припадає 1,163 тисячі жінок. Також один із цікавих фактів свідчить про те, що жінки в РФ частіше народжують двох дітей, ніж одного.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.