Куди скаржитися на сусідів?

Опубликовал admin | Держава | середа 20 березня 2013 21:04


Куди скаржитися на сусідів?

У кожного з нас в житті бувають ситуації, коли ввечері через сусідської стіни починає лунати гучна музика. У цей момент хочеться зробити щось таке, щоб сусіди на все життя забули, що таке шум! У голову приходять різноманітні думки від банальної гучної лайки до тихого обриву проводки цієї ненависної квартири. А, що ж, насправді, можна зробити в цьому випадку, куди скаржитися на сусідів.

Галасливі сусіди

На буйних сусідів можна поскаржитися дільничному уповноваженому поліції. Треба прийти у ваш дільничний пункт, в його робочий час. Викладіть скаргу в усному вигляді, вислухайте поради дільничного. Це, швидше за все, будуть рекомендації сходити до сусідів і поговорити з ними самостійно, застосувати до них силу свого красномовства, так би мовити.
Якщо для вас цей варіант неприйнятний, тому що ви програєте перед двометровим сусідом в плані маси аргументів, то пишіть письмову заяву. Дільничний зобов’язаний зреагувати на нього протягом 10 днів, відповідно до закону. Такі бесіди бешкетників з поліцейськими мають тимчасовий ефект. Якщо після цього все повторюється, то йдіть ще раз і пишіть заяву вже на ім’я начальника поліції. Колективні заяви всіх, що живуть поруч сусідів, мають більше шансів бути почутими. До речі, шуміти (включати музику, робити ремонтні роботи, проводити свята) можна з 7 ранку до 23 години. У цей час можна шуміти безперешкодно.

Вас затопили?

Прийшли ви ввечері додому, а у вас ллє зі стелі вода. Знайома така ситуація? Кому скаржитися на сусідів, коли зіпсовано ваше майно – рухоме (меблі, предмети інтер’єру) і нерухоме – стіни, стеля, паркет на підлозі і пр.?

При такій історії ви повинні терміново викликати аварійну бригаду для перекриття води. Поки вона їде, біжіть до сусідів і стукаєте. У будь-якому випадку ваше завдання – припинити водоспад з вашої стелі. Після цього, вам треба подумати, хто вам компенсує витрати на ремонт. Викликайте інженера вашого житлово-експлуатаційної дільниці. Зараз їх замінили керуючі компанії або ТСЖ, обов’язково треба знати їх телефони на такий екстрений випадок. Інженер складає акт про пошкодження і про їх причини, потім передає її до суду. Ваше цивільну справу розглянути повинні в найближчий час, буде встановлено порядок компенсації витрат на ремонт. Виплати будуть ваші сусіди, якщо затоплення сталося з їх вини, або керуюча компанія, якщо це був прорив труби, за якою повинна стежити саме вона.

Скарги сусідів

А, якщо сусіди скаржаться на шум або на що-небудь інше, то ви повинні реально розуміти, що є законні причини для цього, а є фантазії ваших сусідів. Тиша в нічний час, дотримання правил експлуатації приміщень – дуже законні вимоги сусідів, і вам доведеться їх виконувати. А, ось “чому ваша собака ходить по нашого під’їзду” і “ви давно не мили підлоги і стіни на вашому поверсі” – претензії, які ви можете залишити без відповіді.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.