До скількох можна слухати музику?

Опубликовал admin | Держава | середа 20 березня 2013 21:04


До скількох можна слухати музику?

У Росії в кожного жителя приблизно один раз в 2 місяці настає свято: 8 Березня, день рожденья, день ВПС і т.д. Звичайно, всі ми збираємося з друзями, веселимося, танцюємо, слухаємо музику. Рідко веселощі обходиться без танців під музику, яка гримить на весь під’їзд, або без караоке всім натовпом. Часом господареві квартири доводиться червоніти, коли всього в 12 ночі в двері стукає поліція. А щоб не червоніти, потрібно знати, з скількох і до скількох можна слухати музику голосно.

Загального закону для всієї країни на цей рахунок немає. Керівництво кожного регіон визначає ці часові рамки для себе. Але в основному час тиші залишилося загальноприйнятим: не можна шуміти з 23.00 до 7.00.

Сюди відноситься не тільки шум від гучної музики, не можна ще виконувати ремонтно-будівельні роботи та використовувати гучний піротехніку. Порушникам загрожує адміністративний штраф. Сума в різних регіонах становить від 300 до 10000 рублів.

А якщо вам набридли гучні сусіди, на яких не діє дільничний, сміливо включайте на повну гучність музику прямо в 7 ранку. Адже ви ж знаєте, зі скількох можна слухати музику!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.