Cо скількох можна одружуватися?

Опубликовал admin | Держава | середа 20 березня 2013 21:04


Cо скількох можна одружуватися?

Одруження – справа непроста, адже важливо не просто зіграти весілля, але і знайти людину, з якою ти готовий провести своє життя.

Є різні причини для одруження: хтось вважає, що знайшов свою половинку, комусь здається вигідним одружитися на певному людині, а іноді причиною для створення сім’ї стає незапланована дитина. У будь-якому випадку, питання про те, з скількох років можна одружуватися, є актуальним і хвилює не одну пару.

Законодавство РФ дозволяє одружуватися з 18 років. Даний закон стосується всіх, тому у осіб, молодше цього віку, заяву про вступ у шлюб не візьмуть. Тим не менш, в законодавстві передбачено, що в окремих випадках одруження можлива з 16 років, але при цьому необхідно мати згоду батьків на шлюб.

Психологи на запитання: «З про скількох можна одружуватися», мають власну відповідь. Згідно їхніх порад, поспішати з одруженням не варто, так як у раннього шлюбу є певні недоліки. Так в молодому віці все здається більш простим і райдужним, тому часто молоді пари швидко розчаровуються в шлюбі і сім’я розпадається через низку причин.

З іншого боку, у раннього шлюбу є свої прихильники. Вони стверджують, що, одружившись якомога раніше, ви зможете швидше звикнути до своєї дружини. У молодому віці характер більш піддається змінам, тому ви з легкістю звикнете до недоліків і звичкам своєї другої половинки.

Тим не менш, кожен повинен сам для себе вирішити, зі скількох років можна одружуватися. Звичайно, рішення не повинно вступати в конфлікт з чинним законодавством. У кожному окремому випадку важливо враховувати, наскільки людина психологічно готовий сформувати сім’ю.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.