Чому не люблять росіян?

Опубликовал admin | Держава | середа 20 березня 2013 21:04


Чому не люблять росіян?

Дана стаття не несе в собі цілі розпалити міжнаціональну ненависть, а просто розглядає питання про те, чому деякі нації не люблять росіян, у чому можуть бути причини цього. Стаття носить ознайомчий характер і написана для всіх тих, хто цікавиться цим питанням.

Після розпаду СРСР відкрилися шляху за кордон, а сьогодні побувати в іншій країні може кожен бажаючий, адже путівки можуть коштувати всього від 300 $. На жаль, вести себе за кордоном багато хто так і не навчилися.

Росіяни очима іноземців

Чому американці не люблять росіян? Можливо, через багаторічне протистояння США і СРСР, антирадянська пропаганда тоді була сильна. В більшості своїй американці не люблять росіян через потік еміграції в 90х, коли в Америку їхали найбільш багаті. Чесних мільйонерів у нас було по пальцях перерахувати, та й то без участі організованої злочинності нічого не робилося, а значить, і темне минуле є. Кримінальні справи російських мафіозі почалися і в Америці, у якої своїх злочинців вистачало. Звідси і асоціації слова «російський» зі словом «мафія», хоча зараз цей етап історії починає забуватися.

дивно, що росіян побоюються і іноді уникають в Європі. Тому причиною навіть не культурні відмінності, а часто неповагу російськими туристами країни, в яку вони їдуть, абсолютне незнання законів і норм. Нас не люблять за дикість, яку показують деякі індивідууми за кордоном.

Як показує практика, найбільшу кількість проблем з російськими туристами припадає на частку резидентів двох і тризіркових готелів, в основному, в Туреччині і в Єгипті. Це люди, які вважають, що, купивши путівку, вони заплатили за все. За поламані речі, за своє хамство. Вони вважають, що за ці гроші їм повинні всі. Для такого роду людей поїздка на тиждень за кордон – пригоди, де можна бешкетувати і показувати всім свою завзятість, і тебе ніхто не заарештує, а якщо і заарештує, то тільки до моменту протверезіння. А потім додому. Ось і відповідь на питання, чому росіян не люблять ні в Європі, ні в Америці.

Кілька порад

Кілька ключових моментів для тих, хто їде відпочивати за кордон, при цьому не хоче виглядати варваром і відчувати на собі підозрілі погляди оточуючих:

 • Якщо ви їдете по програмі «All in», тобто, все включено, необов’язково всі, що включено, брати з собою на батьківщину. Деякі російські виносять мало не всю кімнату, аж до маленьких шматочків мила. Перестаньте намагатися повністю відшкодувати вартість путівки за рахунок готелю!
 • Не зловживайте алкоголем, не ганьбіть свою країну! Якщо ви п’єте в барі, робіть це культурно! Англійці і німці – теж великі любителі випити, але п’яницями чомусь всі звуть росіян.
 • В Європі і в Америці прийнято залишати чайові. Це обов’язково, якщо вас добре обслуговують. Конкретні відсотки чайових шукайте в інтернеті, це залежить від країни. Винятком може бути Туреччина.
 • Будьте ввічливі і постарайтеся посміхатися оточуючим, за кордоном це нормально. Російське хамство – вже розкручений бренд на популярних недорогих курортах.
 • Не намагайтеся вирішити питання скандалами і криками – кричати на службовця марно, особливо в Єгипті або в Туреччині. Попросіть покликати менеджера і в спокійному тоні поясніть проблему. Кричати і влаштовувати істерики – це некультурно, а в мусульманських країнах ще й ознака слабкості.
 • Громадяни Росії, перестаньте вести себе, як дикуни, пам’ятайте, ви уявляєте свою країну за кордоном! Тримайте себе в руках!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.